Odteraz každý prvý pondelok v mesiaci od 12:00-16:00 budú priamo v modelingovej agentúre Mix Model Management prebiehať castingy hľadajúce nové modelky, modelov, ale aj plus size modelky. Tým, že dátumy a časy castingov sú vopred stanovené, nie je potrebné sa vopred nahlásiť, ale stačí iba prísť do sídla agentúry na Palisády 50 v Bratislave. Vítané sú dievčatá s výškou od 170 cm a chlapci od 183 cm.

Vstúp do sveta modelingu, zmeň svoj život a ži svoj sen!!! Slovenská modelingová agentúra Mix Model Management vyhlasuje špeciálnu sériu castingov!

Nestrácajte svoj vzácny čas a začnite si čo najskôr žiť svoj sen vo svete modelingu. Najbližší casting prebehne už budúci mesiac a to v pondelok 6.augusta 2018. Ak by ste si to však ešte potrebovali premyslieť, nezabúdajte, že castingy budú prebiehať každý prvý pondelok v mesiaci.

Sára Witt pre Alexis Mabille Fall/Winter 18 Haute Couture v Paríži

Agentúra Mix Model Management je slovenská modelingová agentúra so sídlom v Bratislave. Zastupuje profesionálne modelky, ktoré pracujú nielen na domácom, ale predovšetkým na zahraničných trhoch, či už v Paríži, Miláne, Londýne, Tokiu, Hong Kongu a mnohých ďalších svetových metropolách módy.

Krásna Sára Witt pre Zuhair Murad Fall 18/19 Haute Couture v Paríži

Mix Model Management poskytuje svojim modelkám profesionálny manažment a pripravuje ich na medzinárodnú kariéru. Jednou z nich je napr. hviezda svetových prehliadkových mól – Sára Wittgrúberová, ktorá pracuje pre tie najzvučnejšie módne značky, ako sú Dior, Chanel, Miu Miu, ElieSaab, Valentino a ďalšie.

Pridaj komentár