V priebehu dvoch dní prebehnú v priestoroch výstaviska EXPO CENTER v Trenčíne, priamo počas najväčšieho módneho veľtrhu na Slovensku – Trenčín Mesto Módy, castingy modelingovej agentúry Mix Model Management, hľadajúce nové modelky, modelov, ale aj plus size modelky.

Vstúp do sveta modelingu a zmeň svoj život!!! Agentúra Mix Model Management v spolupráci s módnym veľtrhom Trenčín Mesto Módy vyhlasuje špeciálny casting!

Na casting sa netreba vopred prihlásiť – stačí iba prísť. Vítané sú dievčatá s výškou od 170 cm a chlapci od 183 cm. Ak už dlho váhate nad kariérou modela či modelky, a túžite si tak splniť svoj sen, príďte na castingy, ktoré prebehnú v piatok 14.9.2018 a v sobotu 15.9.2018 vždy v čase od 10:00 do 13:00 v Pavilóne 7 trenčianskeho výstaviska EXPO CENTER. Casting je určený pre návštevníkov medzinárodnej odevnej výstavy Trenčín Mesto Módy.

Sára Witt pre Ralph Lauren počas New York Fashion Week

Agentúra Mix Model Management je slovenská modelingová agentúra so sídlom v Bratislave. Zastupuje profesionálne modelky, ktoré pracujú nielen na domácom, ale predovšetkým na zahraničných trhoch, či už v Paríži, Miláne, Londýne, Tokiu, Hong Kongu a mnohých ďalších svetových metropolách módy.

Krásna Sára Witt pre John Elliott počas New York Fashion Week

Mix Model Management poskytuje svojim modelkám profesionálny manažment a pripravuje ich na medzinárodnú kariéru. Jednou z nich je napr. hviezda svetových prehliadkových mól – Sára Wittgrúberová, ktorá pracuje pre tie najzvučnejšie módne značky, ako sú Dior, Chanel, Miu Miu, Elie Saab, Valentino a ďalšie.

Sára Witt pre Noon by Noor počas New York Fashion Week

Sára je už niekoľko rokov súčasťou prehliadkových mól tých najvýznamnejších Fashion Weekov a je tiež v hľadáčiku svetovej módnej značky Victoria´s Secret pre jej fenomenálne módne show.

Pridaj komentár