Každý si hneď na úvod zaiste položí otázku, prečo svetový formát súťaže krásy a TV Reality, akou je MISS Multiverse, prichádza práve na Slovensko? Všetko to začalo v roku 2014, kedy prvýkrát na Slovensko dorazila pozvánka priamo na svetové finále v Dominikánskej republike, ktorého sa každý rok zúčastňuje 30 precízne vyberaných modeliek z celého sveta. Našou prvou a doposiaľ jedinou reprezentantkou na tejto jedinečnej súťaži sa stala úspešná slovenská modelka – Marika Časnochová!

Všetky modelky pozor!!! Svetová súťaž krásy a TV Reality MISS Multiverse prichádza prvýkrát na Slovensko!!!

Marika vo svetovom finále očarila organizátorov, porotcov, či svetové osobnosti zo sveta módy natoľko, že postúpila do prestížnej TOP 10 súťažiacich. Takýto úspech pri slovenskej premiére na tejto jedinečnej súťaži naša reprezentantka sama nečakala! To však nie je ani zďaleka všetko! Všestrannosť (Multiverse) a profesionalita slovenskej modelky oslovila na svetovom finále organizátorov natoľko, že dostala jedinečnú ponuku priniesť formát MISS Multiverse na Slovensko a stať sa jeho regionálnou riaditeľkou. Sen o Miss Multiverse Slovensko sa tak tieto dni stáva skutočnosťou!

Kto je riaditeľka Miss Multiverse Slovensko – Marika Časnochová?

Marika Časnochová je úspešná slovenská modelka, ktorá svoju stále aktívnu modelingovú kariéru odštartovala vo svojich 14-tich rokoch, kedy ju objavil ikonický Saša Jány a v národnom finále Elite Model Look obsadila krásne 3. miesto. Marika sa môže pochváliť desiatkami fotení a módnych prehliadok nielen na Slovensku, ale i v zahraničí, vďaka čomu precestovala rozmanité kúty sveta. Svoj talent a krásu predviedla na najprestížnejšej slovenskej súťaži krásy MISS Slovensko, na súťaži krásy v Indonézii a na prestížnej svetovej súťaži MISS Multiverse, kde vo svetovom finále postúpila do exkluzívnej TOP 10 súťažiacich.

Na svetové finále MISS Multiverse postúpila vôbec ako prvá a doposiaľ jediná Slovenka, za čo jej patrí historické prvenstvo spomedzi slovenských krások na svetových súťažiach krásy. Marika je tiež zakladateľkou a šéfredaktorkou módneho a lifestylového portálu M magazín.sk, ktorý sa teší stále väčšej popularite. Okrem modelingovej kariéry sa Marika vydala aj cestou prírodných vied. Jej talent sa prejavil nielen pred fotografickým objektívom, ale aj pred televíznou kamerou, výsledkom čoho je niekoľko televíznych reklám, seriálov či videoklipov, v ktorých mala Marika možnosť stvárniť nielen vedľajšie, ale i hlavné úlohy a postavy.

Kto sú modelky MISS Multiverse Slovensko?

Krásne modelky z celého Slovenska každoročne zbližuje jedinečná súťaž, v ktorej si môžu splniť svoj sen a zabojovať o prestížny titul a korunku MISS Multiverse. Čoskoro však všetky zistia, že nejde len o bežnú súťaž krásy na veľkolepom pódiu, ale o impozantné dobrodružstvo spojené s osobným rastom a sebarealizáciou každej z krások.

Krásne dievčatá, ktoré sa dostanú až do finále, sú už skúsenými modelkami na vrchole svojej modelingovej kariéry, kedy ich motivácia dosiahnuť ešte vyššie ciele presahuje rámec dokonalej krásy, ktorou disponujú. Hľadajú nové životné skúsenosti a výzvy, ktoré sa v priebehu života menia. Tieto krásky si uvedomujú svoje vnútorné kvality, ktoré si chcú ešte viac zdokonaliť a možno nimi prevýšiť aj samotnú krásu. Práve MISS Multiverse dáva túto príležitosť nielen krásnym, ale i cieľavedomým dievčatám, ktoré majú záujem neustále sa zdokonaľovať a posúvať sa stále vyššie.

Víťazka MISS Multiverse Slovensko bude reprezentovať svoju krajinu medzi 30 medzinárodnými modelkami zo zahraničia, ktorých výber predstavuje oslavu excelentnosti medzi ženami. Všetkých 30 vybraných krások sa na svojej ceste za úspechom zároveň stane aj hlavnými hrdinkami programu TV Reality. 

Oficiálna stránka súťaže: Miss Multiverse Slovensko

Facebooková stránka: Miss Multiverse Slovensko

E-mail: missmultiverseslovensko5@gmail.com

Instagram: Miss Multiverse Slovensko

Telefonický kontakt: 0904 098 458

Pridaj komentár