Krása a vôňa kvetov patrí k nežnejšiemu pohlaviu odjakživa. Aj preto sú vône podmanivých kvetov trendom, ktorý je v parfumérskom svete mimoriadne žiadaným aj v súčasnosti. Spoločnosť AVON Cosmetics preto uviedla na trh v rámci predajného obdobia apríl/máj 2020 novú líniu originálnych vôní, ktoré vás jednoducho dostanú!

Avon Collections pozostáva z trojice zmyslených vôní, ktoré dokonalé pozdvihnú sebavedomie každej dámy. Nové toaletné vody sú nielen intenzívne a svieže, ale navyše dodajú pozitívnu energiu a svojou krásnou vôňou premenia i tie najbežnejšie chvíle na výnimočné okamihy. Vyberiete si ich všetky?

Avon Collections Violeta EDT

Objem: 50 ml, Bežná cena: 24,90 €

Uspokojte vašu zvedavosť vďaka zvodnej vôni Violeta. Dráždivé srdce so zvodnými fialkovými lupienkami je dokonale doplnené sviežosťou pačuli. Táto podmanivá vôňa je silná, charizmatická a komplexná.

Avon Collections Roseta EDT

Objem: 50 ml, Bežná cena: 24,90 €

Prebuďte vašu zvedavosť kúzlom menom Roseta – nádherná kvetina. V elegantnom flakóniku nájdete ukryté oslnivé ružové srdce s ohnivým korenistým vanilkovým zakončením. Táto klasická vôňa v modernom šate je nielen vášnivá, ale i mimoriadne nadčasová.

Avon Collections Lila EDT

Objem: 50 ml, Bežná cena: 24,90 €

Poddajte sa zvedavosti vďaka nezbednej žiarivej vôni Lila. Nádherná klasická kompozícia v modernom šate sa otvára explóziou žiarivej kvitnúcej záhradnej ľalie, ktorá sa rozvíja na lahodnom a odvážnom pižmovom základe.

Pridaj komentár