Intenzívne a čarovné tóny novej luxusnej vône od AVONu, zaručene prebudia všetky vaše zmysly. Inovatívna novinka z kolekcie Today Tomorrow Always, ktorú spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje, je tentokrát výnimočná nielen svojou okúzľujúcou vôňou. Novinka Eternal Essence de Parfum, ktorú si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia marec/apríl 2020, je netradične vo forme gélu a je perfektným spojením sviežosti a zmyselnosti.

Zmyselné pohľady, zmyselné pohyby, zmyselné „ja“. Takto krásne a výstižne možno novinku Eternal Essence de Parfum popísať. Nová vôňa je ukrytá v modernom flakóne s praktickým aplikátorom, vďaka ktorému možno naniesť vôňu priamo na pulzné body, či už je to krk, spánky alebo zápästie.

TTA Eternal Essence de Parfum

Objem: 15 ml, Bežná cena: 39,00 €

Stavte na eleganciu, ženskosť a nadčasovosť nesúcich sa v tónoch kalábrijského bergamotu, magnólie a santalového dreva. Buďte éterická a zmyselná, presne ako táto dámska novinka zo sveta vôní AVON. S novinkou TTA Eternal Essence de Parfum si každá dáma užije svoj jarný či letný flirt a to kdekoľvek sa ocitne.

Nanášanie je pritom tak jednoduché. Stačí vybrať aplikátor z flakónu a zatlačiť jeho hornú časť tak, aby sa uvoľnila kvapka vône. Gél na pokožke nezanecháva lesklý film.

Pridaj komentár