Inšpirujte sa obľúbenými pomocníkmi novej vizážistky Avonu pre Českú a Slovenskú republiku – Lindy Gunišovej. Výrobky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke, vám hravo vykúzlia svieži jarný look. Okrem toho, že vám Linda ukáže jednoduchý sezónny make-up v niekoľkých krokoch, bude vás tiež počas roka sprevádzať trendmi v líčení a aj novinkami z oblasti dekoratívnej kozmetiky Avon.

Široké portfólio dekoratívnej kozmetiky Avon sa opäť rozrastá o jedinečných pomocníkov. Maličkosť ako rúž či špirála, dokáže povýšiť finálny look na vyššiu úroveň. Aj krásna vizážistka Linda Gunišová si našla medzi výrobkami Avon svojich favoritov. „Sama nedám dopustiť na rúže. Milujem červené, bordové, hnedé a rôzne výrazné odtiene. Osobne si pri líčení zvýrazňujem oči, aby očarili a upútali pozornosť. Rovnako sa na ne sústredím aj pri líčení v práci.“

Vytvorte si očarujúci jarný look v pohodlí vášho domova len v piatich nenáročných krokoch:

Krok č. 1: Dokonalý podklad

Tekutý make-up Flawless s OF15

Objem: 30 ml, Bežná cena: 8,80 €

Zbavte sa ťažkého zimného make-upu, ktorým ste chránili svoju pleť a nahraďte ho sviežim tekutým Flawless make-upom. Okrem toho, že bude vaša pleť vyzerať bezchybne aj bez zbytočných vrstiev, vďaka OF15 ju budete aj naďalej chrániť pred ostrými slnečnými lúčmi. Prečo práve Flawless? Pleť prirodzene rozžiari a veľmi jednoducho sa nanáša. Presvedčte sa na vlastnej pleti!

Krok č. 2: Zvýraznite obočie

Ceruzka na obočie so strúhadlom

Objem: 7 g, Bežná cena: 8,90 €

Doprajte svojmu obočiu prirodzene štruktúrovaný vzhľad a zvýraznite ho len pár ťahmi. Tvar, farba, hustota – všetko čo potrebujete v jednej ceruzke. Ceruzka sa navyše sama zaostrí! So strúhadlom vo vrchnáku stačí zavrieť a potočiť. Vyskúšajte novinku vhodnú aj pre začiatočníčky.

Krok č. 3: Rozjasnite svoju pleť

Rozžiarujúce guľôčky na tvár

Objem: 22 g, Bežná cena: 13,30 €

Zdravo vyzerajúca a bezchybná pleť je trendy vždy. S prichádzajúcou jarou by preto vo vašej kozmetickej výbave nemali chýbať rozžiarujúce guľôčky na každodenné použitie. Zvýraznite sviežosť a žiarivosť vašej pleti.

Krok č. 4: Okúzlite pohľadom

Špirála 5 v 1 Lash Genius

Objem: 10 ml, Bežná cena: 8,90 €

Nie každý sa narodí s krásnymi a zvodnými mihalnicami, preto dokáže líčenie očí naozaj divy. Presvedčte sa o tom s obľúbenou klasikou Lash Genius 5 v 1 až v piatich sýtych odtieňoch. Tá dodá riasam objem, pričom ich predĺži a vytvaruje.

Krok č. 5: Matné alebo krémové pery?

Zakončite svoj look tým správnym rúžom! V aktuálnej ponuke nájdete hneď niekoľko nových odtieňov nestarnúcich favoritov.

Rúž Ultra Creamy

Objem: 3,6 g, Bežná cena: 6,90 €

Matné rúže už dávno nie sú vysušujúcim doplnkom na pery. Práve naopak: novinka od Avonu je vďaka avokádovému oleju veľmi hydratačná, vôňa poteší nejednu make-up maniačku a nový tvar pomôže s precíznosťou. Rúže od prirodzených neutrálnych tónov cez červené až po výrazné tmavé odtiene osviežia nejednu kabelku. Privítajte aj vy prichádzajúcu sezónu so štýlovým Ultra matným rúžom.

,,Mám rada výrazné červené pery, ktoré sú mojou dominantou a podľa mňa aj symbolom ženskosti. Preto je mojím favoritom nový matný rúž v odtieni Red Supreme,” prezrádza Linda Gunišová, oficiálna vizážistka Avon SR a CR.

Rúž Ultra Creamy

Objem: 3,6 g, Bežná cena: 6,90 €

Novinka pre každé pery sa vyznačuje svojim ľahkým a zároveň trvácnym zložením. Široká ponuka odtieňov je zárukou, že si vyberiete rúž presne pre vás. Už žiadne kompromisy! Ultra krémový rúž je vďaka avokádovému oleju hydratačný, s novým tvarom dosiahnete väčšiu precíznosť a dokonalou bodkou je nová vôňa.

,,Rúže Ultra Creamy sa vyznačujú ľahkým, no trvácnym zložením. Stačí si vybrať odtieň, ako napríklad Chic, ktorý sa hodí k akémukoľvek líčeniu a máte zaručený efekt upraveného vzhľadu po celý deň,” dodáva influencerka Linda Gunišová.

Pridaj komentár