Nie je tomu tak dávno, čo si mladý Václav Chvojka vykračoval ulicou a ani len netušil, čo všetko ho ešte v živote čaká. V priebehu roka sa stal objavom prestížnej modelingovej agentúry Elite Model Management, zvíťazil v národnom kole súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, bojoval o víťazstvo vo svetovom finále najsledovanejšej modelingovej súťaže na svete – Elite Model Look v Miláne a teraz má našliapnuté na skvelú modelingovú kariéru. To, čím si vychádzajúca hviezda českého modelingu prešla a čo naopak na mladého Václava ešte len čaká, sa dočítate v exkluzívnom rozhovore len pre M magazín.sk.

Víťaz národného finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look miluje módu mladých českých návrhárov! Čo všetko nám ešte Václav Chvojka prezradil?

Víťazstvo v národnom finále najprestížnejšej modelingovej súťaži na svete je obrovským úspechom. Ako na túto skutočnosť zareagovala tvoja rodina a priatelia?

Rodina je na mě velice pyšná a je moji největší podporou.

Novinári, publikum, ako aj tisícky fanúšikov módy netrpezlivo očakávali, čo finálový večer súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 prinesie. Akú prípravu na tento slávnostný večer ste ako všetci finalisti tohto ročníka absolvovali?

Příprava se skládala ze spousty aktivit a přednášek, které si myslím, že nebyli přínosem jen na finálový večer, ale i pro modelingovou kariéru celkově. Konkrétně to bylo trénovaní chůze, cvičení, přednáška o zdravé stravě, kurz herectví a množství informací ze světa modelingu.

Modeling je veľmi náročná profesia, či dokonca poslanie. Čo ťa na modelingu najviac láka?

Nejvíce mě láká cestování, poznávání nových lidi, ale také samotné focení a přehlídky, jelikož mě to velice baví a naplňuje.

Pánska móda sa stále viac dostáva do popredia. Móda ktorého návrhára alebo módnej značky ti je osobne najbližšia?

Zatím nemám jednoho návrháře nebo určitou značku. Líbí se mi ale móda mladých tuzemských návrhářů.

Ktorú vizuálnu črtu a ktorú charakterovú vlastnosť považuješ za svoju najsilnejšiu stránku a prečo?

Z fyzické stránky je to podle mě moje tvář – rysy obličeje. Povahové vlastnosti, které si na sobě vážím, jsou odhodlání a přátelský přístup.

Pre ktorú modelingovú značku alebo módneho návrhára by si chcel vo svojej kariére určite predvádzať?

Určite Gucci, Prada, Dolce & Gabbana a Armani.

S modelingom je bezprostredne spojené aj cestovanie. Aký je tvoj vzťah k cestovaniu?

Miluji ho.

Zvažoval si, či vydať sa na cestu modela je tým správnym rozhodnutím, alebo to bola pre teba jasná voľba? Aké pre a proti ti mysľou prebiehali najčastejšie?

Takto jsem nad tím nepřemýšlel, viděl jsem příležitost, tak jsem se jí chytil a šel si za ní.

Aké sú tvoje kariérne ciele?

Rád bych se stal modelem světového rozměru.

Ako by si zhodnotil tento ročník súťaže Schwarzkopf Elite Model Look?

Tento ročník byl velmi dobrý, co se týká samotného finálového večera, tak celého soustředění až po výběr finalistů (úsmev).

Ak by si mohol vrátiť čas, čo by si v tomto ročníku súťaže Schwarzkopf Elite Model Look urobil ináč?

Řekl bych že nic. Celkově jsem si to moc užil.

Za rozhovor ďakujeme víťazovi Schwarzkopf Elite Model Look 2017 ČR – Václavovi Chvojkovi

Pridaj komentár