Vysoká kvalita výrobkov, tvorivosť, atraktívne balenia, profesionalizmus, individuálny prístup či rýchle reakcie po dopyte na trhu. V takomto tempe by sme mohli kozmetickú značku Paese ešte nejakú tú chvíľku predstavovať. A presne takéto dynamické predstavenie dokonale vystihuje aj samotnú kozmetickú značku Paese. Čo všetko sa za ňou skrýva?

Vitajte v krajine krásy! Kozmetická značka Paese prináša kvalitu, luxus a pohodlie každej z nás!

Paese je značka poľskej kozmetiky, ktorej samotný názov predstavuje talianské skolo, ktorého význam je „krajina”. Tento názov značku dokonale vystihuje, nakoľko Paese predstavuje „krajinu“ krásy pre ženy všetkých druhov pokožky.

Jednotlivé produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, širokou paletou farieb, inovatívnym zložením a klasickým balením. Vlastná produkcia Paese zaručuje precízne a vyberané zloženie produktov nie len vzhľadovo, ale aj funkčne a zároveň tak, aby pokožke poskytovali tú najlepšiu starostlivosť. Azda najviac vyzdvihovanou výhodou značky Paese je rýchly a dlhodobý rozvoj spojený s rozširovaním ponuky produktov.

Dekoratívna kozmetika Paese ale aj ostatné produkty z produkcie Paese Cosmetics, majú precízne vyberané zloženie, ktoré je obohatené o vitamínové komplexy, oleje, vosky, minerály a prírodné UV filtre, aby pokožke poskytovali maximálnu starostlivosť. Kozmetika Paese je aj vďaka tomu oceňovaná profesionálmi na celom svete.

Značka Paese je v súčasnosti k dispozícii vo viac ako 30 krajinách sveta a ponúka celý rad dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť a doplnkov. Značka v tejto expanzii pokračuje a to vďaka intenzívnemu dopytu po jej produktoch v krajinách, na ktorých trhu doposiaľ nefiguruje.
Medzinárodná expanzia značky začala v roku 2011 otvorením prvého franchisového kiosku v Dubaji. Momentálne sa kozmetika Paese predáva v 5 najväčších nákupných centrách v Dubaji.

V roku 2013 zahájila značka distribúciu do Rumunska, kde sú produkty značky k dispozícii vďaka spoločnosti „Beauty One”, ktorá dodáva produkty do kozmetických a kaderníckych salónov, make-up artistom, make-up školám (na viac ako 500 miestach).

Produkty značky Paese dnes bez problémov nájdeme v krajinách ako Poľsko, Kanárske ostrovy, Irán, Rumunsko, Cyprus, Írsko, Rusko, Egypt, Taliansko, Saudská Arábia, Estónsko, Kuvajt, Seychely, Fínsko, Lotyšsko, Slovensko, Francúzsko, Litva, Španielsko, Nemecko, Moldavsko, Švédsko, Grécko, Holandsko, Veľká Británia, Maďarsko, Nórsko, Ukrajina, Island, Omán a Spojené Arabské Emiráty.

Poslaním značky je ponúkať svojim zákazníkov vždy výnimočné a neustále vylepšené produkty, ktoré dodajú žene istotu vonkajšej krásy, aby sa mohla sústrediť a odhaliť čaro svojich vnútorných hodnôt. Nahliadnite aj vy do tejto krajiny krásy a vychutnajte si každodennú pohodu so značkou Paese.

Pridaj komentár