Nájsť hotel v tak veľkom meste ako je Budapešť, je pomerne jednoduchá záležitosť. Nájsť ale hotel, do ktorého sa s úsmevom aj opätovne vrátite je vzácnosťou. Jedným z takýchto hotelov je aj štvorhviezdičkový budapeštiansky Hotel President, s dokonalou polohou v centre maďarskej metropoly.

Ak by ste hľadali hotel, z ktorého by ste to mali blízko k historickým pamiatkam, mestským atrakciám a skvelým nákupom, lepšiu voľbu by ste nenašli.

Byť ubytovaný len pár sto metrov od Baziliky sv. Štefana, Maďarského parlamentu a nábrežia Dunaja, kam sa z hotela dostanete pešo len za pár minút, je už samo o sebe luxusom. Najbližšie okolie hotela navyše skrášľujú historické budovy Maďarskej národnej banky a veľvyslanectva USA.

Hotelové izby? Vyberte si podľa vlastnej chuti

152 hotelových izieb spĺňa aj náročnejšie požiadavky hostí a zaisťuje im pohodlie, komfort a priestor pre požadovaný relax. Každý návštevník si môže vybrať hneď z niekoľkých typov izieb, ktoré sú navrhnuté v klasickom alebo modernom (Superior) štýle.

Všetky izby sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. Podľa požiadaviek a potrieb hostí môžu byť izby vybavené aj prístelkou. Detskú postieľku možno umiestniť do izieb zdarma. Hotel ponúka 6 variant hotelových izieb a to:

  1. Jednolôžkové izby (Standard single room)
  2. Dvojlôžkové izby (Standard double room)
  3. Dvojlôžkové izby s oddelenými lôžkami (Standard twin room)
  4. Dvojlôžkové izby Superior (Superior double room)
  5. Apartmán Junior (Junior suite)
  6. Apartmán (Suite)

Bezplatné WIFI je k dispozícii v celom hoteli, prístupné vo verejných priestoroch a samozrejme aj v izbách hostí.

Zoberte si plavky i korčule

O plnohodnotné trávenie voľného času nie je v Hoteli President Budapest núdza.

Pre milovníkov relaxovania vo wellnesse čaká 12 metrov dlhý vyhrievaný krytý bazén, jacuzzi, viacero sáun a plne vybavené fitness centrum.

Pôžitkári chutného jedla a miešaných nápojov si prídu na svoje v hotelovej reštaurácii Intermezzo, ktorá ponúka jedlá maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia však nie je jediným miestom, kde si ich môžete vychutnať.

Vyhľadávaným miestom, ktoré láka nielen ubytovaných hostí, je strešná terasa s neopakovateľným 360° panoramatickým výhľadom na Budapešť, kde si pri pohodovej hudbe môžu návštevníci vychutnať rôzne druhy nápojov a jedál.

Čarom terasy je jej dokonalá premena: kým v lete je to štýlový kokteilový bar, v zime je to veľmi unikátne ihrisko na korčuľovanie.

Navštívte hotel s celým pracovným tímom

Hotel President poskytuje konferenčné miestnosti s kapacitou až 200 účastníkov. Pražská sála s kapacitou 150 osôb, funkčná viedenská miestnosť či panoramatická budapeštianska miestnosť vytvárajú skvelé podmienky v priestoroch hotela pre recepcie, konferencie a iné podujatia.

Samozrejmosťou je pri takýchto príležitostiach profesionálny servis, najmodernejšie vybavenie, vynikajúca kuchyňa a individuálny prístup ku každému hosťovi.

Ak si potrpíte na prvotriednu čistotu a prísne hygienické návyky, potom ste na správnom mieste. Hotel President totiž zaviedol nové pravidlá čistoty, medzi ktoré patrí pravidelné intenzívne čistenie všetkých verejných priestorov a hotelových izieb. Profesionálne čistiace prostriedky s vysokou antimikrobiálnou aktivitou, bezpečné nakladanie s potravinami a dodržiavanie preventívnych opatrení všetkými zamestnancami, ostali po „covidovom“ období hotelovým štandardom.

FOTO: hotelpresident.hu

Ak by ste si svoju návštevu Budapešti chceli spríjemniť čo najviac, profesionálny tím CK X-TOUR vám s radosťou pomôže s naplánovaním aj tých najmenších detailov

Pridaj komentár