Nový akčný thriller pre fanúšikov série Rýchlo a zbesilo, Wolverina či Johna Wicka, sa v našich kinách objaví začiatkom budúceho roka. V ňom sa akčná superhviezda Vin Diesel vráti na strieborné plátna opäť tak, ako ho máme najradšej.

V novom akčnom thrilleri Bloodshot sa predstaví ako americký vojak, ktorého po smrti experimentom oživila záhadná korporácia pomocou najnovšej technológie.

S novou šancou na život však prichádzajú aj nové schopnosti a stane sa z neho nezničiteľný stroj na zabíjanie, ktorého vpred ženie aj osobná pomsta. Nie všetko je však tak, ako sa na prvý pohľad zdá … Pozrite si prvý, akciou nadupaný trailer novinky Bloodshot s Vinom Dieselom, ktorá sa v našich kinách objaví už vo februári 2020.

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako Bloodshot – supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň?

Bloodshot je adaptáciou rovnomenného úspešného komiksu spoločnosti Valiant Comics. Okrem hviezdneho Vina Diesela (série Rýchlo a zbesilo a xXx) sa vo filme predstavia aj Guy Pearce, známy z filmov Memento či Iron Man 3, šarmantná Eiza González (Baby Driver) a Toby Kebbell (Kong: Ostrov lebiek).

Film bude celovečerným debutom režiséra Davea Wilsona, ktorý mal na svedomí jednu časť populárneho seriálu Love, Death and Robots. Scenár k filmu napísali režisér Jeff Wadlow (Kick-Ass 2) a Eric Heisserer, ktorý napísal scenár k oceňovanému sci-fi Prvý kontakt s Amy Adams.

Akčný thriller Bloodshot sa v našich kinách objaví 27. februára 2020. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár