Známe značky a predajne odštartovali svoje sezónne výpredaje. Letné zľavy môžu spôsobiť, že si bezhlavo kúpime aj to, čo nepotrebujeme, ale tiež nám ponúknu možnosť, ako vďaka premyslenému nákupu ušetriť. O tom, do akých topánok sa v letnom výpredaji oplatí investovať, prezrádzajú nasledujúce riadky.

Mokasíny

Mokasíny sú nesmierne nadčasové a pohodlné topánky. Na rozdiel od balerín, ktoré môžu niektorým ženám opticky deformovať nohu, mokasíny vďaka rôznym štýlovým, farebným a materiálovým prevedeniam, sadnú každej žene. Ide o to zvoliť si model, ktorý bude efektne dopĺňať práve váš šatník. Nakoľko ide o veľmi nadčasové topánky, je rozumné zadovážiť si aspoň jeden kvalitný model z kože.

Mokasíny totiž vynosíte do práce, na voľný čas, keď prší alebo je vonku pekne. Sú to ideálne prechodné topánky, ktorými dotvoríte elegantný aj voľnočasový outfit. Z farieb nič nepokazíte hnedou, krémovou a béžovou. Ak už jeden klasický pár máte, nebojte sa dopriať si aj jeden odvážnejší farebný model. V lete určite tiež oceníte metalické farby, ako striebornú, medenú, či zlatú.

Sezónne trendy

Hoci väčšina článkov vám bude radiť, aby ste vo výpredaji nakupovali len to, čo naozaj potrebujete a vynosíte ešte niekoľko sezón, nie je to vždy tak. Výpredaj nám tiež umožňuje dopriať si sezónny kúsok, ktorý by sme si inak v plnej cene radšej odpustili. Vyskúšajte teda presne ten trend, po ktorom poškuľujete na stránkach módnych časopisov.

Túto jar sú to hrubé podpätky, farebné šľapky, topánky v etno štýle, ale aj rôzne modely na klinovom podpätku. Nebojte sa nielen odvážnych modelov, netradičných podrážok, ale ani farieb či materiálov. Práve nižšia cena vám totiž dovoľuje bez výčitiek vyskúšať trend, ktorý sa vám zdal ešte začiatkom sezóny úplne tabu.

Na svadbu, ples a oslavu

Poznáte to! Jedny kvalitné lodičky by mala mať v šatníku každá žena. Pretože nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať. Či už na letnú svadbu, promócie, oslavu alebo na zimný ples. Spoločenské topánky jednoznačne využijete. Hoc vás možno nič slávnostné najbližší mesiac nečaká, verte nám, že lodičky alebo elegantné topánky na podpätku sa vám určite niekedy zídu. Nazrite do svojho šatníka a zistite, ktoré najlepšie vystihnú elegantné šaty, ktoré v ňom máte.

V prípade elegantných topánok sú vždy najlepšie jednofarebné modely. Na leto biele a krémové, ale tiež zlaté či strieborné. Ale pokojne môžu byť vaše slávnostné lodičky aj farebné či vzorované. Najmä, ak sa chystáte na letnú svadbu. V šatníku si svoje miesto s istotou nájdu aj čierne lodičky. Tie by mali byť podľa módnych stylistov vo výbave každej z nás. Výpredaj je jednoznačne dobrý čas zainvestovať aj do elegantnej spoločenskej obuvi.

Detské topánky

Máte doma školáka, škôlkara alebo predškoláka? Alebo pubertiaka, ktorý chce vlastniť ten najštýlovejší model najnovšej značky tenisiek a nedá vám s tým pokoj? Nakúpte im vo výpredaji. Je všeobecne známe, že detské topánky nie sú vôbec lacnou záležitosťou, tobôž je investícia neľahká ak viete, že vášmu potomkovi noha ešte stále rastie.

Sezónny výpredaj je však skvelý spôsob, ako sa dopredu pripraviť a pritom aj ušetriť. Pri menších deťoch sa nebojte nakupovať aj o číslo väčšie topánky – tie na nich bezpochyby počkajú.

Všetky modely z galérie nakúpite v sezónnom výpredaj na humanic.net/sk

Pridaj komentár