Biele šaty sú najlepšou voľbou, ak chcete vytvoriť ženský, sofistikovaný a nadmieru elegantný outfit, či už pre všedný deň alebo na špeciálnu príležitosť. Biela farba je vždy spájaná s čistotou, eleganciou a krásou.

Viete čo je trend tohto leta? Zaručene vyhrávajú biele šaty!!!

Elegantné

Šaty bielej farby vám v správnom strihu umožnia vyzerať štýlovo a elegantne, bez ohľadu na to, čo diktuje tohtoročná móda a trendy. Klasické puzdrové šaty sú vhodné do kancelárie, na meeting, či pracovné stretnutie. Do kombinácie k nim zvoľte ľahké sako, lodičky alebo sandále a nezabudnite na jemné a decentné doplnky.

Do mesta

Biele casual šaty by nemali chýbať počas letných dní v šatníku ani jednej z nás. Nielenže v nich nie je teplo, ale sú aj praktické, pretože ich iba jednoducho hodíte na seba, ale dajú sa modelovať presne podľa vášho štýlu.

V kurze sú tento rok opäť košeľové a hravé dievčenské strihy, ktoré môžete šikovne skombinovať s teniskami. Môžete sa držať farby a ostať pri jemných doplnkoch v odtieni bielej a krémovej alebo outfit rozbiť žiarivejšími farbami. Rozhodnutie je na Vás.

Na dovolenku

Biele šaty krásne vyniknú na dokonale opálenej pokožke. To je dôvod, prečo sa biele šaty stali nevyhnutnými v lete a najmä počas dovolenkovej sezóny. Najlepšiu kombináciu docielite ľahkými plážovými šatami a jemnou kabelkou alebo taškou v prírodných odtieňoch. Do štýlovej kombinácie vám už viac nebude treba.

FOTO: Pietro Filipi, cellbes.sk, La Femme, Twinset

Pridaj komentár