Po dlhých zimných mesiacoch je tu jar, ideálny čas dopriať nášmu telu dôležitý detox pred letnou sezónou. Úprava stravy a cvičebný plán sa ľahšie dodržiavajú, keď sa máte komu pochváliť alebo keď ste príkladom pre svoje okolie.

Vytvorte si preto svoj vlastný online detox

Svoju premenu zdokumentujte prostredníctvom Webnode, kde si založíte blog alebo webovú stránku úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom už od 1 GB. Vaša stránka pritom časovo nebude nijako obmedzená. V priebehu pár minút si veľmi jednoducho vytvoríte vlastnú stránku, kde si zvolíte dizajn, farbu, písmo jednotlivých textov a nezabudnite aj na vhodný názov vášho webu. Na svoj nový detox blog si zadáte každodenný cvičebný plán, upravený jedálniček, fotografie svojej premeny, ale aj vytúžený cieľ.

Webnode umožňuje umiestniť na stránku video cez youtube kanál, rovnako napríklad mapu trasy kam chodievate behávať alebo bicyklovať. Veľmi obľúbenými rubrikami sú aj recepty zdravých jedál a nápojov, ktoré môžete postupne pridávať.

Pre inšpiráciu sa o svoj online detox web určite podeľte s rodinou a s priateľmi, ktorým stačí poslať link cez email alebo telefón. Svoj web dokonca môžete zamknúť a sprístupniť len registrovaným užívateľom. S novým blogom sa bude detox ľahšie dodržiavať, keď viete, že vás priatelia povzbudzujú.

Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

Pridaj komentár