Neexistuje žena, ktorá by nechcela byť krásna. Nie je to nič výnimočné, ale práve naopak, je to prirodzené a aj správne. Každá z nás chce svoje okolie zaujať a to nielen svojim krásnym vnútrom, ale aj oslnivým vzhľadom. Preto sa snažíme udržať v kondícii nielen svoju myseľ, ale aj svoje telo. Práve v tomto smere sa nesie už celosvetovo známy trend Scandi beauty, ktorý dbá nielen o našu pleť, ale aj o ženskosť ako takú.

Teória, že menej je viac, napríklad aj v spotrebe kozmetiky sa zo severských štátov šíri do zvyšku Európy. Keď sa nad tým zamyslíme, skutočne nie je potrebné mať doma veľa kozmetiky. Stačím mať tú správnu a predovšetkým efektívnu. Trend Scandi beauty tak podporí každú ženu, ktorá sa rozhodla byť prirodzene krásnou, prirodzene ženskou a zodpovedne sa o seba starajúcou.

Základ je nepotláčať svoju ženskosť

Posilnenie postavenia žien môžeme pozorovať nielen v rôznych profesiách, rodinách či spoločnosti, ale aj v oblasti krásy a ženskosti. Túto nevyhnutnú potrebu si veľmi dobre uvedomujú aj v Oriflame.

Parfumová voda Infinita, 50 ml, 29,90 eur.

Dôkazom toho je nová jemná, krehká a hrdá parfumová voda Infinita, ktorá je oslavou modernej ženskosti. Nájdete v nej nezameniteľné tóny jazmínu veľkokvetého, ktorý sa už viac ako 300 rokov pestuje na juhu Francúzska v mestečku Grasse, mandarínky a kašmírového dreva.

Stavte na efektivitu

Už ste niekedy spočítali, koľko máte kozmetických prípravkov vo svojej kúpeľni? Určite veľa. Nie je preto náhodou, že trend Scandi beauty preferuje filozofiu minimalizmu aj v kúpeľni a to v zmysle mať menej produktov, ale za to efektívnych. Práve preto vychádzajú z dielní Oriflame vysokokvalitné rady pleťovej kozmetiky ako napr. NovAge, vyvíjané vedcami vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Mnohí z nich už získali prestížne ocenenia, pravidelne publikujú v uznávaných vedeckých publikáciách a v neposlednom rade získali množstvo patentov na objavy, ku ktorým sa prepracovávali aj celé roky.

Hydratačná pleťová voda NovAge, 150 ml, 12,90 eur.

Nová hydratačná pleťová esencia NovAge pre zdravo vyzerajúcu pleť má jemné luxusné zloženie s účinnou látkou Marine Prebiotic Active. Táto novinka je určená na hydratáciu a zvláčnenie pleti, dodáva jej mladistvejší a zdravší vzhľad a navyše ju pomáha aj posilňovať. Bonusom je, že redukuje tvorbu pórov, udržuje rovnováhu pleti, vyhladzuje a vypĺňa ju. Klinické testy preukázali, že táto pleťová voda napomáha bunkovej obnove a redukuje veľkosť, počet a objem pórov.

Severanky idú svojou starostlivosťou o pleť mnohým ženám po celom svete príkladom. Prečo je tomu ale tak? Vplyvom geografickej polohy severských krajín totiž musia čeliť rozličným poveternostným podmienkam a častokrát ich dokáže naozaj potrápiť nehostinné a drsné počasie. Preto aj v oblasti dekoratívnej kozmetiky siahajú po takej, ktorá myslí nielen na ich krásu, ale dbá aj na ich zdravie.

Dve úplne skvelé novinky, ktoré vyzdvihnú nielen vašu krásu, ale budú prospešné aj vášmu zdraviu, teraz prináša luxusný rad dekoratívnej kozmetiky Giordani Gold.

Tou prvou je dokonalý rúž na pery Giordani Gold Iconic Matte, ktorý je obohatený o hydratačné ingrediencie, výťažok z nezábudiek, taliansky jablkový olej a arganový olej. Jeho príjemnú matnosť zabezpečuje moderná technológia Valour Matte. Luxusné rúže sú k dispozícii až v 10 matných odtieňoch, ktoré prinášajú perám hydratáciu, výživu a mladistvý vzhľad.

Rúž na pery Giordani Gold Iconic Matte, 3,8 g, 11,90 eur.

Druhou novinkou je zosvetľujúci guľôčkový púder Giordani Gold, obsahujúci omladzujúcu esenciu, ktorá dodáva pleti plnší a mladistvejší vzhľad. Súčasťou púdru sú tiež jemné minerály, ktoré pleť zosvetľujú a dodávajú jej perleťový lesk. Každá ručne tvarovaná guľôčka je navyše posilnená o kyselinu hyalurónovú, čím dokonale hydratuje a vypĺňa pokožku.

Zosvetľujúci guľôčkový púder Giordani Gold, 25 g, 19,90 eur.

Krása prírody severských krajín sa odráža i na kráse severských žien. Tie sa ňou obklopujú aj v oblasti kozmetických produktov, pričom stavia na prírodu čistú, nepoškvrnenú. Rovnaký prístup k nej majú aj značky, ktoré kozmetiku vyrábajú – snažia sa ju udržať čistú a neporušenú … a predovšetkým si ju nadovšetko vážia.

Presne takto je to aj v prípade švédskej značky Oriflame, ktorá sa o ochranu prírody zasadzuje už od svojho vzniku. Zároveň ju dokonale pozná a vie jej silné stránky použiť v prospech svojich zákazníčok.

V tomto princípe je vyrobený limitovaný rad Sparkling Love, v ktorom nájdete mydlo a krém na ruky, voňajúci po cédrovom dreve, ružovom šampanskom a opojných ružiach. Zloženie je nielen hydratujúce a vyživujúce, ale i jemné a romantické.

Pridaj komentár