Máte obavy z prebdenej noci? Naplánujte si na celý deň pred svadbou aktivity, pri ktorých sa uvoľníte a večer dobre zaspíte. Poradíme vám niekoľko trikov! Nebezpečne rýchlo sa blíži váš „deň D“ a vy ešte na poslednú chvíľu ladíte detaily. V posledných hodinách pred svadbou si ale dajte záležať na tom, aby ste svoje myšlienky sústredili na niečo iné. Ak chcete vedieť ako to docieliť, určite nevynechajte nasledujúce riadky! Niektoré nastávajúce nevesty si behačky okolo svadby doslova užívajú, iné sa naopak nechajú rozhodiť aj pri obyčajnom výbere papierových obrúskov. Či už vám zariaďovanie prináša radosť či starosť, urobte si čas samy na seba! Niekoľkohodinové vyberanie, preberanie či rozhodovanie, dá každej slečne poriadne zabrať, za čo si zaslúži poriadny oddych, obzvlášť posledný deň pred svadbou.

Viete, ako by mala prebiehať predsvadobná noc?

Usmievajte sa!

Túto radu si prosím vezmite k srdcu! Znie banálne, ale jej výpovedná hodnota je nadmieru dôležitá. Aj keby ste sa nemali riadiť ďalšími bodmi, dávajte si pozor, nech sa vám úsmev z tváre nevytratí po celý deň! Nemáte dôvod sa usmievať? Aj napriek tomu to urobte! Človek totiž ovplyvňuje zmenou výrazu tváre chemické pochody, oklame svoj mozog a spustí veľkú produkciu hormónu šťastia.

STOP!

Niekoľko mesiacov plánovania sa počas nasledujúceho dňa stane skutočnosťou a je úplne prirodzené, že sa myšlienkam na svoj svadobný deň rozhodne neubránite. Ale rovnako ako počas príprav ste potrebovali svadobnú pauzu, budete ju potrebovať aj teraz! Vyčleňte si ráno a dopoludnie na posledné organizačné záležitosti.

Dopredu informujte všetkých svojich dodávateľov (dekoratérku, cukrárka, kvetinárku, vizážistku) o svojej časovej dispozícii a dohodnite s nimi všetky potrebné detaily. Musíte ale napríklad popoludní vyzdvihnúť svadobné koláče? Požiadajte o ich vyzdvihnutie niekoho blízkeho.

Rozmaznávajte sa!

Vezmite mamičku, sestru alebo kamarátku a skočte si niekam na obed, kávičku či zákusok. Rozprávajte sa s nimi o ich životoch, plánoch a iných radostiach – skvele tak utečiete z manéže svadobného cirkusu. Doprajte si v podvečer božskú relaxačnú masáž. Odporúčame vychutnať si najlepšie nejakú afrodiziakálnu. Čokoládová masáž či relaxačná s vanilkovým olejom môžu byť tou správnou voľbou.

Zaspomínajte!

Trávite posledný večer s rodičmi, svedkom či družičkami? Využite príležitosť a zaspomínajte na spoločné radostné chvíle, napríklad nad pohárikom dobrého vína. Pre väčší efekt odporúčame vytiahnuť staré fotky. Veríme, že o zábavu budete mať postarané.

Spite!

To sa každému ľahko povie, že? V prípade, že ste sa držali našich odporúčaní, mali by ste ísť do postele s úsmevom na perách, príjemne unavená a krásne zrelaxovaná. Netrápte sa, keď sa vám hneď nepodarí zaspať.

Na záver napíšte svojmu partnerovi milú SMS. Navzájom sa ubezpečíte, ako sa na váš veľký deň obidvaja tešíte. Odložte mobilný telefón, nastavte si budík a utíšte všetky hlasné myšlienky a obavy. Keď niečo počas zajtrajšieho dňa nevyjde, vôbec na tom predsa nezáleží, veď si beriete najlepšieho chlapa pod slnkom!

Pridaj komentár