Leto je v plnom rozbehu a s ním nielen dovolenky, ale aj sezóna šiat, osláv, letných párty, svadieb a promócii. Zahadzujeme strohé pracovné kostýmy a vymieňame ich za odvážnejšie a ženskejšie šaty. A k takýmto outfitom nám treba aj vhodné topánky. A viete, aké topánky budete toto leto doslova milovať? No predsa zlaté!

Na podpätku

Zlaté sandále alebo topánky na podpätku majú niekoľko výhod. Sú dokonale univerzálne, čím sa vám budú zaručene hodiť ku každému outfitu. Vyzerajú dobre s neutrálnymi farbami, ale aj s výraznými farbami, vzormi či výšivkami. Skombinujete ich s bielym sakom a šortkami, môžete si ich obliecť k letným šatám do práce, ale aj k slávnostnejším na oslavu či svadbu. Zlaté sandále na podpätku dodajú šmrnc aj tomu najobyčajnejšiemu outfitu.

Ak sa vám nechce na stretnutie s kamarátkami večer v meste rozmýšľať nad tým, čo si obujete k svojmu pohodlnému ľanovému kostýmu, skúste zlaté lodičky. Zachránia vás, aj keď vás po práci postretne nečakané pozvanie na posedenie s kolegami na drinku. Ak si totiž zlaté sandále na podpätku oblečiete aj k džínsom a obyčajnému bielemu tričku, výsledok bude vždy dokonalý!

Na pohodu

Zlatá je výbornou voľbou aj keď ste skôr ležérny tip. V takom prípade sú pre vás vhodné sandále bez podpätku, ale aj na platforme, pohodlné tenisky či dokonca v lete obľúbené nazúvacie mokasíny. Zlatá vyzerá výborne na opálenej pokožke, preto je obľúbená najmä v lete. Zlaté topánky sú ideálne na letnú dovolenku a postačia vám ako jediné topánky na celý pobyt.

Ak si pribalíte nízke šľapky alebo sandále, určite ich využijete na pláž, ale aj večernú prechádzku po promenáde. Zladiť ich môžete s čímkoľvek. Práve zlatá farba dodá aj tým najobyčajnejším topánkam jedinečný štýl. Obuť si ich môžete k vzorovaným nohaviciam, ale aj k bielym šatám. Ich univerzálnosť budete milovať nielen na dovolenke, ale aj dlho po jej skončení.

Zlatá kabelka, áno či nie?

Ak uvažujete či treba k zlatým topánkam aj zlatú kabelku, odpoveď je, že netreba, ale môže byť. Túto kombináciu môžete aj nemusíte zvoliť. K zlatým topánkam môže ísť pokojne aj žltá, či modrá kabelka, dokonca aj zelená a ružová. V lete je kombinatorika farieb v outfitoch voľná – nikto vás nebude posudzovať, ak sa v ich spájaní na letných stylingoch poriadne odviažete.

Na druhej strane je zlatá kabelka určite dobrou investíciou. Rovnako ako zlaté topánky ju môžete kombinovať s čímkoľvek. Svetlou, tmavou, ale aj s farbami. Zlatá je veľmi výrazná a luxusná farba. Keď jej raz prídete na chuť, nebudete ju chcieť prestať nosiť.

FOTO: humanic.sk

Pridaj komentár