Krásne róby, zástupy dvorných dám, elegantné grófky či luxusné prevedenie kráľovských izieb sú zaiste obrazmi, ktoré každého z nás nadchnú, či už pri čítaní historickej literatúry alebo historickom filme. Ktorá z nás nesnívala byť na pár dní princeznou, ktorá sa prechádza elegantnými priestormi zámku a ktorá si sedí za luxusným toaletným stolíkom a celé hodiny sa parádi? Neuveríte, ale časť z tohto veľkého sna si môžete teraz splniť kedykoľvek a zažívať ho každý deň vo svojej izbičke.

Vieme ako vyzerá kus nábytku, po ktorom túži každé ženské srdce! Viete to aj vy?

Skvelý tip, ako premeniť fantáziu každej z nás na skutočnosť, sú exkluzívne toaletné stolíky v historickom prevedení, ktoré vám nielenže skrášlia domácnosť a obohatia ju duchom histórie, ale povýšia váš každodenný skrášľovací rituál na výnimočnú udalosť. Tu ich máme jeden po druhom. Aj vy ste už do jedného z nich zamilovali?

Marie Thérése

Marie Thérése je elegantný toaletný stolík v bielej farbe, ktorého prevedenie je v čarovnom barokovom slohu. Stolík je vybavený 4 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatočný úložný priestor pre vaše šperky a kozmetiku. Už spomínaný barokový sloh dopĺňa romantická kvetinová výzdoba stolíka.

Podobné kvetované ornamenty má i pohodlná čalúnená stolička, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou toaletného stolíka. Špecialitou stolíka je funkcia 2 v 1 a teda jeho všestranné využitie – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Agnés Sorel

Agnés Sorel je elegantný, biely toaletný stolík, prevedený v štýle provence. Disponuje 4 zásuvkami, ktoré poskytujú dostatočné úložisko pre šperky a kozmetiku. Jeho silnou zbraňou sú 3 zrkadlá – 1 pevné a 2 otočné. Pohodlná čalúnená stolička s ornamentmi dodáva krásnemu stolíku špecifické čaro.

Špecialitou stolíka je funkcia 2 v 1 a teda jeho všestranné využitie – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Marie Antoinette

Marie Antoinette je elegantný biely toaletný stolík, vytvorený v barokovom slohu. Veľkou výhodou tohto stolíka je 7 zásuviek, ktoré poskytujú dostatočné úložisko pre šperky a kozmetiku. Romantická kvetinová výzdoba stolíka ešte viac pridáva jeho estetickému rankingu. Čalúnená stolička s ornamentmi dodá každej dáme pocit pohodlia a luxusu.

Špecialitou stolíka je funkcia 2 v 1 a teda jeho všestranné využitie – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Elizabeth Charlotte

Elizabeth Charlotte je ďalší z elegantných bielych toaletných stolík v štýle provence. Zásuvkové vybavenie stolíka je v kombinácii 3 veľké a 2 malé zásuvky, ktoré poskytujú dostatočný úložný priestor pre vaše šperky či kozmetiku. Súčasťou stolíka je pohodlná čalúnená stolička s ornamentmi.

Špecialitou stolíka je funkcia 2 v 1 a teda jeho všestranné využitie – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov. Toaletný stolík je v kvalitnom drevenom prevedení.

Diana de Poitiers

Elegantný biely toaletný stolík v štýle provence s názvom Diana de Poitiers, je veľmi zaujímavo vybavený iba 1 veľkou zásuvkou, ktorá však poskytuje dostatočné úložisko pre šperky, kozmetiku, či iné potreby, ktoré chcete mať počas vášho skrášľovania vždy poruke. Variabilnosť stolíka zvyšuje jeho zrkadlové riešenie v zložení: 1 pevné a 2 otočné zrkadlá. Pohodlná čalúnená stolička s ornamentmi je neoddeliteľnou súčasťou Diana de Poitiers, ktorá vám poskytne počas vašej chvíľky pred zrkadlom zaručený luxus. Multifunkčnosťou stolíka je okrem zrkadiel aj funkcia 2 v 1 a teda jeho všestranné využitie – zrkadlový nadstavec a stolík sa dajú použiť spolu, ale aj samostatne. Zrkadlový nadstavec môže slúžiť ako malý toaletný stolík a stolík bez zrkadla zase ako písací, odkladací a konferenčný stolík alebo ako stolík pre manikérov.

Pridaj komentár