Po nesmierne úspešnej Topa Tour, ktorá v pohodovej atmosfére prebehla v Trenčíne, sa známy slovenský uchovávač spomienok – Tomáš Stríž, rozhodol stretnúť sa so svojimi fanúšikmi aj v ďalších slovenským mestách. Najbližšie sa tak stane 5.10.2018 v Nitre, kde si budete môcť nielen pozrieť, ale aj zvečniť odtlačky svojich blízkych a milovaných do príveskov značky Topa Touch.

Vieme, v ktorých mestách prebehnú ďalšie a jedinečné Topa Tour! Čo si Tomáš Stríž pre svojich fanúšikov a priaznivcov elegantného uchovávania spomienok pripravil tentokrát?

Tomáš vás bude očakávať na prevádzke Sugarbird v nitrianskej Galéria Mlyny a to od 10:00 do 17:30. Preto so sebou neváhajte zobrať svojich blízkych, milovaných, vaše ratolesti, ale i štvornohých maznáčikov. Spoločne s Tomášom tak budete mať jedinečnú možnosť zvečňovať odtlačky prstov vašich najmilších, rúčky a nôžky vašich drobcov, ako i labky domácich miláčikov.

Počas Topa Tour je pre všetkých návštevníkov pripravená skvelá TOP akcia, ktorá sa i na poslednej zastávke v Trenčíne všetkým veľmi páčila: každý, kto príde a objedná si zlatý alebo strieborný prívesok značky Topa Touch, dostane k nemu ešte jeden rovnaký, strieborný úplne ZADARMO.

Pridaj komentár