Vianočné večierky, či Silvestrovská párty budú s pánskou kolekciou F&F zaručene štýlové!

221
Vianočné večierky, či Silvestrovská párty budú s pánskou kolekciou F&F zaručene štýlové! 3

Sezóna večierkov začína. Ponuka aktuálnej párty kolekcie je pestrá a lákavá. F&F kolekcia pánskych outfitov na večierky stiera hranice medzi formálnym a voľnočasovým oblečením. Trik spočíva v rovnováhe a štýlovom mixovaní luxusnejších kúskov šatníka s bežnými. A to je jasná výzva pre každého moderného muža.

 

Vianočné večierky, či Silvestrovská párty budú s pánskou kolekciou F&F zaručene štýlové!

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin

Klasické smokingové sako v kombinácii s úzkymi džínsami a trendovými pleteninami bude to pravé “štýlové” na večernú príležitosť.

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin1

Vlnené svetre a blejzre sú kľúčovým prvkom odvolávajúcim sa na uvoľnenú eleganciu 70-tych rokov.

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin2

Farebná paleta naopak nepripúšťa žiadne experimenty – je založená na čiernej, polnočnej modrej, bielej, striebornej a béžovej, obohatená o jesenné tóny jantárovej, zlatej či antracitovej.

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin3

Čo sa týka materiálov, dominuje im vlna a tvíd. Nevyhnutnými budú aj pohodlné a hrejivé “oversized”kúsky s prvkami ručne pletených vzorov.

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin4

Záver patrí trendy nadrozmerným šálom, ktoré dokonale podčiarknu ležérnu eleganciu.

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin5

Nechajte sa inšpirovať a zvoľte si svoj jedinečný kúsok na prichádzajúcu párty sezónu

silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin6a silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin7 silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin8 silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin6b silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin7a silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin8a silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin6c silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin7b silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin8b silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin9 silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin9a silvestrovska_party_s_panskou_kolekciou_bude_yarucene_stylova_mmagazin9b

[www.f-f.com]

Pridaj komentár