Pre Popolušku by možno tri oriešky postačovali, ale pre všetkých gurmánov je teraz k dispozícii oveľa viac. Tento rok prináša vianočná kolekcia Mixit lahôdok rozmanité chute, ktoré skutočne zaspievajú vianočnú pieseň. Okrem chrumkavej zmesi s orieškami, čokoládou a ovocím, sú k dispozícii aj ďalšie pochúťky plné vianočných korenín a lahodného hrkotu. Mixit ich všetky spojil do rozprávkových tubusov, ktoré si spolu skvele rozumejú – a to nielen zvonka, ale aj zvnútra.

Mixit Ako z Rozprávky

Už štrnásty rok prináša Mixit vianočnú rozprávku v podobe Vianočného Mixu. Tento raz vás čaká niečo chrumkavé, voňavé a sladké, miesto dlhého, širokého a bystrozrakého. Mixit očakáva, že aj tento rok bude mať Vianočný Mix najväčšiu sledovanosť zo všetkých mixov v ponuke.

Vianočný MIX, 625 g, nájdete na mixit.sk za 9,59 €

Pohodlné Vianoce s Vôňou

Ak máte radi rozprávkový pocit zahriatia pod dekou s hrnčekom niečoho teplého, potom by vás mohol zaujať vianočný Mixit Drink. Kombinuje tradičné vianočné korenie a karamel a navyše obsahuje zdravú dávku bielkovín a vlákniny. Ale kto by sa v tom vianočnom kúzle zaoberal takýmito detailmi?

Mixit Vianočný Drink, 300 g, nájdete na mixit.sk za 9,59 €

Čert a Mikuláš majú Prekvapenie

Táto zdravá nádielka je pre všetkých anjelikov, Mikulášov a dokonca aj čertíkov. Miešaný orechový mix obsahuje mandle, sušenú papáju, sušené figy, jadrá kešu orechov, kľukvu – brusnicu kanadskú, para orechy, sušené datle, kokosové plátky a medový banán. Táto výnimočná zmes je vegánska, neobsahuje palmový olej, lepok ani umelé farbivá.

Mikulášsku nádielku, 330 g, nájdete na mixit.sk za 7,49 €.

Sviatočné Chvíle od Rána

Mixit Vianočná kaša je rozprávkovým raňajkovým zážitkom. Stačí zaliať vodou alebo mliekom a nechajte sa zahriať vôňou škorice, badiánu, klinčeku a pomaranča. Sušené jablká sa premenia na šťavnaté kúsky a vlašské orechy budú krásne zachrumkané. A to sme ešte nespomínali karamel a čokoládu! Táto rozprávka bude určite často opakovaná.

Mixit Vianočná kaša, 270 g, nájdete na mixit.sk za 6,59 €. Zloženie: pšeno, vlašské orechy, sušené jablká, sušené odtučnené mlieko, čokoláda s karamelom, lyofilizovaný pomaranč, karamelový prášok, škorica, klinček, badián.

A čo ak nemáte ten špeciálny hrnček, ktorý vie variť tieto lahôdky? Mixit má pre vás riešenie – originálne misky a hrnčeky, ku ktorým si môžete pripojiť akýkoľvek tubus. Výsledkom bude krásny darček, ktorý nemusíte ani baliť. Stačí ho len pred sebou schovať, inak nevydrží do Štedrého dňa!

Sviatočnú misku v darčekovej krabici nájdete na mixit.sk za 17,79 €. Alebo sa môžete rozhodnúť pre hrnček mixit.sk za 13,20 €.

Celá vianočná ponuka Mixit by sa nevošla ani do vianočných vriec Ježiška. Tak ju tým Grinchom ukážte a uvidíte, či odolajú a budú stále antivianoční. Všetko nájdete tu: https://mix.it/mmagazin-vianoce.

Pridaj komentár