Centrum nášho hlavného mesta opäť ožilo módou! Pod názvom MÓDA V MESTE ponúkli Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 28. júna 2017 veľkolepú módnu šou na Hlavnom námestí v Bratislave.

Veľkolepá módna šou ovládla večernú Bratislavu! Čo všetko ponúkli včerajšie Bratislavské módne dni?

Počas hodinovej prehliadky pripravili organizátori prierez módnymi kolekciami na aktuálnu letnú sezónu od desiatky módnych tvorcov a značiek. Na prehliadkovom móle nechýbali detské či dámske kolekcie, ale i doplnky, ktoré sú ich neoddeliteľnou súčasťou.

Slovensko už tradične zastupovali osvedčené návrhárky ako Veronika Hložníková, Michaela Ľuptáková, Veronika Kostková, ale i zaujímavé spolupráce ako napríklad spojenie šperkov SOFIA Jewelry s plavkami Relleciga. Finalistky súťaže Miss Slovensko predviedli kolekciu Hellenski by Ema Klein. Premiéru mala tvorba mladej návrhárky Lucie Kirinovič.

Exkluzívnym zahraničným hosťom bola známa módna návrhárka Alice Abraham z Českej republiky. O vlasy modeliek sa postaral už dlhoročný partner podujatia – Salón DNJ s vlasovou kozmetikou Joico, make-up bol v rukách tímu spoločnosti Krasotika.sk. To všetko mali možnosť vidieť návštevníci centra Bratislavy počas včerajšieho večera na vlastné očí.

Letná časť projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz je špecifická tým, že na ňu majú diváci bezplatný vstup. „Našou snahou bolo priniesť módu späť do centra mesta a myslím si, že sa nám to za tie roky už aj podarilo,“ hovorí Mária Reháková, organizátorka projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

 

Tento jedinečný večer otvorila módna prehliadka detskej módy a plaviek v podaní značky Olalagirls. Hlavnými hviezdami tejto hravej a farebnej módnej šou boli najmladšie modelky večera, ktoré predviedli modely jednej zo značiek ich online store Kate Mack & Biscotti. Vychutnajte si volániky, točivé sukne a úsmevy týchto princezničiek priamo z prehliadkového móla Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz.

FOTO: Ramon Leško

Pridaj komentár