Dnes sa pozrieme do fascinujúceho sveta kabeliek a preskúmame, čo nám prináša aktuálna sezóna. Otázka, ktorá nás všetky trápi dokola, znie: veľké alebo malé kabelky? Ktoré kabelky sú v móde tento rok? Prečítajte si tento článok a objavte nové trendy, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či tento rok radšej investovať do veľkej a elegantnej kabelky, alebo je lepšie zvoliť si menší a štýlový model.

Veľké kabelky: Trend roku 2023

Veľké Pinko kabelky sú teraz v popredí. Sú praktické, štýlové a poskytujú dosť miesta na všetky vaše nevyhnutné veci. Ak ste vždy túžili po kabelke, do ktorej sa zmestia nielen vaše kľúče a mobil, ale aj obľúbená kniha a termoska s kávou, veľké kabelky sú pre vás ako stvorené.

Jedným z najväčších benefitov veľkých kabeliek je ich praktickosť. Nielenže do nich zmestíte všetko, čo potrebujete, ale tiež sú ideálnym doplnkom k mnohým outfitom. Nosia sa nielen k elegantným šatám, ale skvelo ladia aj s džínsami a oversized svetrami. Ak teda zbožňujete štýl, ale nechcete sa vzdať svojej praktickosti, veľká kabelka je pre vás jasnou voľbou.

Oversized – nič nie je príliš veľké

Trendom sú nielen veľké kabelky, ale aj oversized modely. Tieto majestátne kúsky so sebou nesú nádych extravagancie a odvahy. Ak hľadáte niečo, čo vás odlíši od davu, oversized kabelka je ten správny kúsok pre vás. Nenechajte sa odradiť veľkosťou – práve tá vám totiž zaručí, že budete stredobodom pozornosti.

Malé kabelky: Malé rozmery, veľký štýl

Napriek obrovskej popularite veľkých kabeliek, malé modely stále držia krok. Sú nenahraditeľné, najmä keď chcete vytvoriť jemný a štýlový vzhľad. Malé kabelky so sebou prinášajú šarm a eleganciu. Sú ako šperky, ktoré dokážu zvýrazniť váš outfit. Výhodou malých kabeliek je ich ľahkosť a jednoduchosť. S nimi už nemusíte riešiť, či sa do nich zmestia všetky vaše veci – vyberiete si to najdôležitejšie a zároveň budete vyzerať nesmierne štýlovo.

Navyše, malé kabelky sú ako stvorené na spoločenské príležitosti. Či už ide o večernú párty alebo o romantickú večeru, malá kabelka je vždy tou správnou voľbou. Môžete ju nosiť v ruke alebo si ju jednoducho prehoďte cez plece.

Rozhodovanie je na vás!

Takže, veľká alebo malá? Trendom tejto sezóny sú v podstate oba druhy kabeliek, pretože už nejakú tú chvíľu je vo svete módy na piedestáli hlavne byť sama sebou a nosiť to, čo vám vyhovuje najviac. Je to skvelá správa pre všetky milovníčky módy, pretože si môžete vybrať ten štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašej osobnosti a potrebám. Či už sa rozhodnete pre veľkú kabelku, ktorá vás sprevádza po celý deň, alebo malú kabelku, ktorá vám dodá šmrnc pri večerných akciách, jedno je isté – s aktuálnymi trendmi nešliapnete vedľa.

Záverom môžeme povedať, že veľkosť kabelky nie je jediným faktorom, ktorý rozhoduje o jej štýle. Dôležitá je aj vaša osobná preferencia a to, čo vám najviac vyhovuje. Preto sa nebojte experimentovať a skúšať nové veci. Nech je vaša kabelka nielen praktickým doplnkom, ale aj vyjadrením vášho osobného štýlu. Či už sa rozhodnete pre veľkú alebo malú, dôležité je, aby ste sa s ňou cítili skvele a sebavedome. Takže, milovníčky kabeliek, vyberte si tú správnu a nech štýl vládne svetu!

FOTO: vlastné/Answear.sk

Pridaj komentár