Barry M je v Anglicku kultovou značkou, ktorá takmer 40 rokov ponúka širokú, farebnosťou preslávenú škálu dekoratívnej kozmetiky a doplnkov. Značku vystihujú predovšetkým výrazné farby a odvaha vytvárať nové trendy. Barry M si dáva za cieľ prinášať vysoko kvalitnú, trendy a zároveň tiež etickú kozmetiku.

Preto bola značka už od svojich začiatkov v 80. rokoch „cruelty-free“, a teda známa tým, že netestuje svoje výrobky na zvieratách a má vegánsky koncept. A čo je najdôležitejšie? S produktmi od Barry M je každá žena neprehliadnuteľná!

Vodeodolná ceruzka na oči Barry M Hi Vis Neon

Očné linky Barry M Hi Vis Neon vyzdvihnú a zvýraznia vaše líčenie a zaistia vám atraktívny a dramatický pohlaď. S jej pomocou dokážete vykresliť silnú i slabú linku podľa toho, na čo budete mať práve náladu.

Očné linky sú naviac vodeodolné, takže pokiaľ bude chcieť, budú vás sprevádzať po celý deň i noc.

Púdrové tiene Barry M Hi Vis Neon

Očné tiene Barry M Hi Vis Neon vám umožnia vytieňovať si viečka podľa vašich predstáv a dodajú vášmu líčeniu nový rozmer.

Jednoducho sa nanášajú a ľahko ich rozotriete štetcom, penovým aplikátorom alebo iba vankúšikmi prstov podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Tešiť sa môžete na intenzívnu pigmentáciu a dlhotrvajúci vzhľad.

Lak na nechty Hi Vis Neon

Pokiaľ chcete upútať pozornosť vašimi nechtami, zvoľte lak z radu Hi Vis Neon. Vyberať si môžete zo 4 odtieňov a to od sýto ružovej, cez oranžovú, žltú a zelenú.

Lak na nechty Barry M Hi Vis Neon sa jednoducho nanáša a v priebehu chvíľky vám zaistí krásne, lesklé a výrazné nechty.

Tekuté očné tiene Barry M Colour Glide Eyeshadow Wands

Oči vo farbách oblohy vám vykúzlia tekuté očné tiene Blue Skies. Jednoducho sa nanášajú a umožnia vám vytieňovať viečka podľa vašich predstáv.

Majú matnú textúru a veľmi intenzívnu pigmentáciu, ktorú možno využiť nielen pre večerné líčenie.

Multifunkčný rúž Barry M Multitude Lip and Cheek Pen

Rúž Barry M Multitude Lip and Cheek Pen dokáže krásne zvýrazniť nielen vaše pery. Môžete ho použiť i na tvár a získať tak prirodzený a zdravo vyzerajúci vzhľad. Tento originálny rúž využijete ako pri dennom, tak i pri večernom líčení a vaše pery naviac získajú potrebnú dávku hydratácie a starostlivosti.

Pridaj komentár