Viete, že aj šampanské má svoj medzinárodný deň? 17. júna na celom svete oslavovali sviatok luxusné bublinky Moët & Chandon. Slovenské vydanie Moët Party day prebehlo v ateliéri prestížnej umelkyne Gordany Turuk, ktorej dielami boli obdarované osobnosti ako Ján Pavol II. či britská kráľovná Alžbeta II.

Vedeli ste, že aj šampanské má svoj medzinárodný deň? Takýto bol Moët Party day na Slovensku!

V odporúčanom Moët dresscode s dominanciou bielej, sa na večierku predviedla Linda Rezešová, moderátor Roman Juraško s partnerkou Dianou Hágerovou, známa návrhárka Izabela Komjati či Alexandra Orviská. V uzavretej spoločnosti sa výborne bavila aj Gabika Drobová s priateľom Karolom Rumanom a krásna slovenská modelka, ktorá očarila aj francúzsky Chanel – Mária Zelinová.

Príbeh Moët & Chandon sa začal písať v roku 1743 a je previazaný s menami ako Madame de Pompadour či Napoleon Bonaparte. Dnes je jeho značka synonymom kvality, prestíže a životného štýlu.

Vybraná slovenská spoločnosť si slávne šampanské vychutnávala vo variáciách ICE, BRUT, ROSÉ a NECTAR. Snúbenie jedla z najkvalitnejších ingrediencií a francúzskych bubliniek, predviedla víťazka televíznej show Master Chef Slovensko – Martina Grňová.

Pod Moët Party Day sa podpísala agentúra Cherry&Cherry. Atmosféru dotvorili anglické eventové stany MDMAX a štýlový podsvietený nábytok LEDBOX. O znamenitý kávový catering sa zaslúžil barista spoločnosti TALE of BREW, ktorú spoluzakladal Majster sveta v príprave kávy, Lukáš Záhradník.

FOTO: Silvia Sliváková

Pridaj komentár