V stredu 26. apríla 2017 sa v exkluzívnych priestoroch bratislavskej Zoya Gallery v Erddödyho paláci konal krst prvého čísla magazínu Sparkling, ktorý je nováčikom vo svete luxusných lifestylových magazínov.

Večer v znamení vône luxusu a žiarivej krásy! Viete, ktoré dámy sa stali krstnými mamami lifestylového magazínu Sparkling?

Krstnými mamami sa stali finalistky Miss Slovensko 2017, spoločne s riaditeľkou súťaže – Karolínou Chomistekovou.

Na krste nechýbali ani majiteľka a zakladateľka magazínu Simona Stískalová, jeho šéfredaktorka Miriam Veterníková a marketingová riaditeľka Nina Šurinová Sedláková, s ktorou sme vám v minulosti priniesli exkluzívny rozhovor tu.

„Magazínu prajeme, aby si našiel na trhu svoje stále miesto a čo najviac spokojných čitateľov,“ dodala šéfredaktorka pri samotnom krste.

Hostí, medzi ktorými sa objavili nie len partneri a zakladatelia časopisu, ale aj zvučné mená ako Kristína Kormúthová, Denisa Mendrejová, Lucia Sládečková, Jana Mutňanská či aktuálna miss Slovensko Kristína Činčurová, sprevádzal počas celého podujatia moderátor Michal Sabo.

Večer sa niesol v znamení vône luxusu. Tú bolo cítiť už pred vchodom do Erddödyho paláca, ktorý skrášľovali autá luxusnej značky Ferrari.

Hneď po vstupe bolo azda nemožné prehliadnuť krásu a závan luxusnej dekorácie v podobe kytíc od firmy Rhapis, sviečok Luminia a to nehovoriac o cateringu v podaní reštaurácie SaSaZu.

Večerný program bol doplnený o vystúpenie speváka Milana Špaňa, klaviristu Milana Hatalu, alebo napríklad o sabráž šampanského, ktorú si vyskúšala šéfredaktorka- Miriam Veterníková.

Tak ako býva na dobrých večierkoch zvykom, ani v tomto prípade nechýbal kvalitný DJ, ktorým bol v tomto prípade Ivan Zubo známy ako DJ I – ONE . Ten predviedol nielen svoj tanečný set, ale bol aj sprievodom elitného slovenského saxofonistu Juraja Gloneka, ktorý sa hosťom predviedol hneď v niekoľkých vstupoch.

„The Sparkling je lifestylový magazín vydávaný každý štvrťrok, ktorý je zameraný na módu, šperky, bankovníctvo, šport a umenie. Taktiež venuje pozornosť cestovaniu, hotelierstvu a najexkluzívnejším technológiam. Jeho cieľom je prinášať zaujímavosti z každej oblasti života pre všetkých úspešných ľudí, ktorí žijú svoj život v neustálom pohybe,“ hovorí zakladateľka a majiteľka  vydavateľstva Joy group Simona Stískalová.

Prinášame vám exkluzívne zábery z krstu nového lifestylového magazínu Sparkling!

FOTO: Stanislav Duraj

FOTO: Martin Radim

Pridaj komentár