Vášnivé a štýlové Vianoce s britskou módnou značkou F&F

324
Vášnivé a štýlové Vianoce s britskou módnou značkou F&F 1

 

Najkrajšie sviatky roka sú za dverami. Okrem toho, že majú byť hlavne šťastné a veselé, môžu byť aj vášnivé a štýlové. Okrem nekonečných večierkov je predsa dôležitá domáca pohoda, či nezameniteľná romantika vo dvojici. Vo všetkom sa spoľahnite na F&F – ponuka je pestrá a lákavá!

 

Vášnivé a štýlové Vianoce s britskou módnou značkou F&F

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin

Kolekcia spodnej bielizne od F&F očarí na Vianoce zvodnou farebnou kombináciou jahodovo červenej a telovej farby – ako inak – á la Champagne, ktoré spoločne dokážu navodiť tú správnu, uvoľnenú atmosféru.

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin0a

V ponuke sa objavujú aj tmavšie farby a jemné čipky, ktoré dodajú nositeľkám hodvábnych podprseniek a nohavičiek jedinečný pocit luxusu. Bodky a ozdobné mašličky zase vnášajú do kolekcie potrebnú hravosť.

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin0b

 

Pančuchy v jemných odtieňoch dokonale ladia s kožušinovými detailmi charakteristickými pre tohto ročnú dámsku kolekciu F&F a rovnako skvele sa hodia k spoločenským róbam.

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin1a

Pyžamá z jemných tkanín, ako je hodváb, satén alebo čipka sú veľmi pohodlné a viac než vhodné pre vzácne momenty odpočinku.

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin1b

Nechajte sa inšpirovať a zvoľte si svoj jedinečný kúsok na domácu pohodu od F&F

stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin1c stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2a stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2 stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2c stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2ca stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2d stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2da stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2ea stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2f stylove_a_vasnive_vianoce_s_ff_mmagazin2fa

 

[www.f-f.com]

Pridaj komentár