Chcete byť originálna, zaujať a odlíšiť sa od ostatných? V tom prípade siahnite po exkluzívnych, ručne háčkovaných plavkách vyrobených na mieru a v najvyššej kvalite od značky Lemonky.

V týchto plavkách zažiarite nielen na Slovensku, ale i v zahraničí! Značka Lemonky dokonale spája tradíciu so sexepílom!!!

Výber kvalitných a pohodlných plaviek je dnes oveľa viac v kurze ako kedykoľvek predtým. A to nielen preto, že sme práve v letnej dovolenkovej sezóne, ale predovšetkým preto, že plavky dnes môžeme využívať prakticky celoročne – umožňuje to stále jednoduchšia dostupnosť do exotických a vždy teplých krajín, ale i rastúci počet termálnych kúpalísk a wellness centier, ktoré sú pre návštevníkov dostupné tiež celoročne.

Ak chcete pri výbere plaviek staviť na jedinečnosť a originalitu, určite neprehliadnite ponuku značky Lemonky, ktorá spôsobila na plavkovom trhu značný ošiaľ. Čím sú ale Lemonky tak výnimočné? Sú háčkované! Práve tento typ plaviek vyplnil medzeru na plavkovom trhu a láka stále viac milovníčok plážových outfitov.

Za týmito unikátnymi modelmi však nemusíme chodiť ďaleko. Lemonky je slovenskou značkou, ktorú založila kreatívna Stanka Jaššová. Tá dokázala skvelú myšlienku háčkovaných plaviek premietnuť do reality.

Lemonky si za veľmi krátke obdobie už obľúbili stovky žien, vrátane mnohých známych tvárí, s ktorých spomeňme napríklad Michaelu Kocianovú, Barboru Franekovú či Romanu Škamlovú.

Ak aj vás dostalo kúzlo a Lemoniek, staňte sa s nimi kráľovnou pláže ešte toto leto. Môžete si vybrať priamo z ponuky značky, alebo si pokojne navrhnúť také, po akých ste vždy snívali – výber je už na vás.

Pridaj komentár