Bláznivá komédia o dvoch kamarátoch, ktorí sa kvôli „papierom naoko“ vezmú a obrátia naruby život všetkým okolo. A samozrejme, hlavne sami sebe… Akonáhle si obaja povedia „ÁNO“, nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej…

V núdzi poznáš priateľa! V máji zavíta do slovenských kín bláznivá francúzska komédia „Vezmi si ma, kamoš“!!!

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní.

Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď „prepadne“ na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum.

Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach.

Obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme… svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod.

Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay.

Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate si nabaľovať katastrofy.

Bláznivá komédia Vezmi si ma, kamoš pochádza od tvorcov komédii Alibi na mieru a Prázdniny All Exclusive, takže zábava a kvalitný francúzsky humor sú zaručené!

Komédiu prinesie na plátna slovenských kín od 31.5.2018 distribučná spoločnosť Bontonfilm!

Pridaj komentár