„Každý príbeh môže byť inšpiráciou.“ Práve táto myšlienka sa stala hlavným pilierom novej kampane kozmetickej značky AVON, ktorá nesie aj výpovedné pomenovanie #AVONherstory.

Denne sa stretávame s rôznymi osudmi ľudí, ktoré môžu byť nielen poučné alebo inšpiratívne, ale dokážu v nás častokrát zanechať hlbokú stopu. Sú to príbehy plné sily, odhodlania, radosti ale aj starostí, ktoré by nemali ostať nepovšimnuté. Práve preto sa značka AVON rozhodla priblížiť nevyspytateľné životné cesty mnohých dám, ktoré si zaslúžia i našu pozornosť.

Za navonok obyčajnými ženami stojí častokrát odvaha slobodnej matky, sila a odhodlanie zmeniť svoj život od základov alebo chuť bojovať za svoje rozhodnutia, svoju rodinu, zdravie či život.

Pre spoločnosť AVON preto nebolo jednoduché vybrať len pár príbehov a žien, ktoré budú kampaň reprezentovať. Všetky ostatné ženy vyzývajú, aby sa do kampane zapojili prostredníctvom sociálnych sietí, kde budú zdieľať svoju fotografiu s jednoslovným, pre ne výstižným, označením a hastagom#AVONherstory.

V rámci kampane bola predstavená šestica výnimočných žien, ktoré majú AVON doslova vo svojej DNA. Jednou z nich je AVON trénerka a slobodná mama Andrea, ktorá už druhý rok podstupuje liečbu rakoviny prsníka. Tento boj jej niečo vzal, ale zároveň aj veľa dal.

Ako sama tvrdí: pár kíl navyše, nové prsia, kučeravé vlasy, ale hlavne lásku k farbám, ktoré vždy rozžiarili jej dni, aj keď ona videla všetko čierne. Pre Máriu, zónovú manažérku AVONu, mamu a milovníčku života, nebola jej cesta tiež vždy jednoduchá. Aj napriek tomu si ide za svojim cieľom a nebojí sa byť sama sebou.

Vzorom pre mnohé z nás je i AVON ambasádorka Dara Rolins, a to nielen vďaka svojej úspešnej speváckej kariére alebo životnému štýlu, ale i jej ženskej sile a energii. Hlavnou motiváciou je pre ňu hudba, jej dcéra a samozrejme fanúšikovia. Podľa nej je dôležité si v živote udržať balans a zdravú rovnováhu v tom, že občas rozum predbehne srdce alebo srdce predbehne rozum. To všetko však k životu patrí.

Výnimočnej tlačovej konferencie sa okrem Dary zúčastnila i spisovateľka Andrea Coddington, stand-up komička Simona Salátová a zónová manažérka AVONu – Dáša Hatašová. Všetky dámy poodhalili svoje životné príbehy počas talkshow v rámci predstavenia sezónnych noviniek kozmetickej spoločnosti.

Andrea Coddington vyzýva ženy, aby boli prajné, neporovnávali sa a verili si, lebo každá chyba či neúspech nás posúva dopredu, aj keď sa to v danej chvíli tak nezdá. Simona Salátová patrí v súčasnosti k výnimočným stand-up komičkám na našej scéne. Jej humor je prirodzený a je dôkazom toho, že život je taký, aký si ho urobíme. Dáša Hatašová patrí k ženám, ktorým sa do života votrela choroba – rakovina prsníka. Napriek tomu nestrácala optimizmus a chuť žiť, čo napomohlo aj v jej boji za zdravé prsia.

Pridaj komentár