V Španielskej sále Pražského hradu sa vo štvrtok 30. augusta uskutočnilo národné finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre Českú a Slovenskú republiku. Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási státisíce záujemcov z viac než 35 krajín sveta, pozná už mená svojich víťazov pre Českú a  Slovenskú republiku.

V akých outfitoch dorazili známe tváre na finálový večer prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look? Toto sú najkrajšie z nich!!!

Topmodelky agentúry Elite Model Management

Stali sa nimi Marie Sýkorová a Martin Burian za Českú republiku a Jasmína Símová a Jakub Janírek za Slovenskú republiku.

Okrem módnych prehliadok v podaní finalistov 27. ročníka súťaže a topmodeliek modelingových agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, bolo čo obdivovať aj mimo prehliadkové móla, ktoré sa stalo stredobodom celého finálového večera.

V elegantných róbach a prepracovaných outfitoch dorazili totiž aj mnohí pozvaní hostia, medzi ktorými nechýbali ani mnohé známe tváre spoločenského života v Českej a Slovenskej republike. Komu to v tento vzácny večer pristalo najviac?

Lucia Borhyová
Topmodelky agentúry Elite Model Management – Sasha Gachulincová, Hana Jiříčková, Linda Nývltová

FOTO: Schwarzkopf Elite Model Look

Pridaj komentár