Vychutnávajú si rum len staršie ročníky? Tak toto už dávno neplatí. Na trhu nájdeme kategóriu trstinových rumov pod značkou Božkov. Práve pre tie mladšie ročníky je určená rada Božkov Republica Exclusive, ktorá ponúka 38% blend osemročných rumov z karibských zemí.

Kto by si počas chladného novembrového večera nerád pochutnal na dobrom drinku? Práve rum je v tomto období ideálnou voľbou. Božkov Republica Exclusive sa dostal na trh ešte v roku 2018, čo v tej dobe odzrkadľovalo prirodzený vývoj značky.

Na rozdiel od ostatných rumov značky Božkov je táto rada určená primárne pre mladších a finančne zabezpečených konzumentov, ktorí radi skúšajú niečo nové. „Našou stratégiou bolo ponúknuť zákazníkom ďalší unikátny a prémiový produkt za priaznivú cenu,“ vysvetľuje marketingový riaditeľ Stock Slovensko Tomáš Hejkal.

Božkov Republica Exclusive je vďaka svojmu elegantnému dizajnu skvelou voľbou aj ako darček pre milovníkov kvalitných destilátov, ktorí sa nikde neponáhľajú a radi si vychutnajú nezameniteľnú chuť. Tú im ponúkajú aj prémiové rumy ako Diplomático či Dictador. Na rozdiel od spomínanej konkurencie je cena Božkov Republica Exclusive o niečo nižšia, čo samotní spotrebitelia určite ocenia.

Pre tie staršie generácie v ponuke aj naďalej ostáva Božkov Republica Reserva. Jedná sa o kombináciu trstinových karibských rumov, z ktorých niektoré zreli v dubových sudoch až 12 rokov a ponúkajú plne vyzretú chuť s miernym dubovým záverom a tmavo jantárovú farbu.

Pridaj komentár