Ako prerazila Slovenka do celosvetovej kampane pre Angelo Caroli?

620
Úspešná slovenská kráska Linda Pavlová v celosvetovej kampani pre Angelo Caroli + ROZHOVOR 1

Zakladateľ luxusného wellness vo svete Angelo Caroli si vybral slovenskú krásku Lindu Stroncerovu, umeleckým menom Lindu Pavlovú z malej dedinky pri Martine, žijúcu už pár rokov v Taliansku, za svoju múzu. Stala sa tvárou a ambasádorkou jeho značky v Taliansku, ale aj vo svete. Zbadal ju a viac z nej oči nespustil! Angelo Caroli priniesol ako prvý trend osobných trénerov do Talianska z Kalifornie niekoľko desiatok rokov dozadu.

 

Úspešná slovenská kráska Linda Pavlová v celosvetovej kampani pre Angelo Caroli

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin1

Časom založil Angelo Caroli health club – Spa a fitness centrum, ktoré sa stalo najprestížnejším centrom v talianskom meste módy – v Miláne. Navštevovali ho tie najznámejšie osobnosti akými boli Dolce a Gabbana, Jennifer Lopez, Gianfranco Ferre etc. Postupne manažoval spa najprestížnejších hotelov sveta. Dodnes má niekoľko spa v Španielsku a prestížny Caroli health club v Rusku.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin2

Dnes má Angelo Caroli svoju líniu kozmetickej značky, parfumov a ďalších 5 línii týkajúcich sa zdravého a luxusného životného štýlu. Cesty osudu Angela Caroli a Lindy Pavlovej sa skrížili v zime minulého roku. Linda Pavlová venujúca sa modelingu a mental coachingu sa presťahovala na jar tohto roku z bájneho Ríma do mekky módy – mesta Miláno.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin3

Dostalo sa jej zodpovednosti ako svetový obchodný manažér a tiež aj ako tvár a ambasádorka značky Angelo Caroli. Keďže jasný smer a business aktivity Lindy Pavlovej nikdy nemajú hraníc, už čoskoro sa môžete tešiť na novo pripravovaný projekt, kde Linda prinesie kúsok svojej zeme na Apeninský poloostrov a do arabského sveta.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin4

M magazín.sk si nenechal ujsť skvelú príležitosť a vyspovedal mladú úspešnú Slovenku Lindu Pavlovú a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

Lindi, ako dlho žiješ v Taliansku a kedy presne si sa presťahovala? Čo bolo podnetom na presun do Talianska?

V Taliansku žijem už 3 roky. Presťahovala som sa do Ríma v auguste 2012. Podnetom bola cesta za splnením svojho dlhoročného sna a to pracovať v oblasti šoubiznisu.

Čomu presne okrem modelingu sa venuješ?

Po presťahovaní do Milána z Ríma, na jar tohto roku, sa okrem toho, že som tvárou a ambasádorkou značky Angelo Caroli, venujem aj svetovému obchodu.  Taktiež som sa začala zaoberať importom a exportom zo SR/ČR. Venujem sa aj mental coachingu.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin5

Aké súťaže krásy si absolvovala a o čo všetko ťa obohatili?

Súťaž Miss Cinema Europa, ktorú som aj vyhrala mi dala možnosť nahliadnuť do štúdia herectva na jednej z akadémii v Ríme. Plus som sa naučila taliansky jazyk, ktorý samozrejme stále zdokonaľujem. Súťaž Miss Eurovision v Turecku mi dala titul ako jednej z ôsmych najkrajších žien sveta. Dala mi viacej sebavedomia a potvrdila mi fakt, že pracovať v modelingu na strane modelky ma dlho baviť nebudeTak sa aj stalo. Momentálne som aj na strane modelky, ale aj v managemente, čo je omnoho zaujímavejšia práca.

 

Talianov ako ľudí si si určite zamilovala pre ich temperament. Vedela by si ich porovnať so Slovákmi? V čom je zásadný rozdiel?

Každá krajina má svoje plusy a mínusy. Nerada by som porovnávala. Avšak snáď zásadný rozdiel na spomenutie je fakt, že u Talianov cítim veľkú pozitívnu energiu. Hľadajú cesty ako sa veci dajú, nie ako sa nedajú spraviť. Milujem ich pozitívny pohľad na svet a úsmev.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin6

Si zasnúbená, plánujete už svadbu?

Zatiaľ nie, avšak rozhodne sa o tom budúci rok.

Ak by si mohla niečo zmeniť vo svete, čo by to bolo?

Darovala ľuďom úsmev a spokojnosť na tvári.

Čo všetko by si ešte chcela dosiahnuť? Kde sa vidíš o 5 rokov?

Moje sny nemajú konca kraja. Chcem sa naďalej venovať exportu a importu na svetovej úrovni, čo je vyviesť a doviesť produkty tam kde sú a umiestniť ich do krajín, kde je o ne veľký záujem. Toto je zo strany businessu. Zo strany mental coachingu, ktorému sa taktiež venujem, chcem pomôcť ľuďom v ich životnom nasmerovaní, či už formou printových či TV médií. Pomôcť im v tom, aby boli šťastní a žili plnohodnotný život. V budúcnosti plánujem otvoriť svoje vlastné centrá po celom svete, do ktorých keď človek vstúpi, tak vyjde ako nová bytosť. Spokojná a s jasným životným poslaním. A keďže miest s ľuďmi na zemi, ktorí potrebujú nasmerovanie je veľa, môj životný cieľ je nekonečný. Budem mať čo robiť ešte aj v budúcom živote, aby som to všetko postíhala.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin7

Si duchom skutočne bohatý človek. Čo by si chcela odkázať našim čitateľom?

Love Yourself, think great – Miluj seba, mysli vo veľkom.

Ako sa Ti spolupracovalo s Angelo Caroli?

S Angelom Caroli stále spolupracujem. Je to úžasný a skutočne duchovne výnimočný človek.

linda_pavlova_Kampan_angelo_caroli15_mmagazin8

Za rozhovor ďakujeme slovenskej modelke žijúcej v Taliansku – Linde Pavlovej

Pridaj komentár