Ak Vás čaká veľké upratovanie, potrebujete vyžehliť nové kúsky alebo už pripravujete zmenu jesenného na zimný šatník, máme pre Vás skvelý tip. Novinka na trhu od spoločnosti Tefal, v podobe samožehliacej skrine s názvom „Care For You“, urobí celú prácu za Vás a to už v priebehu niekoľkých minút. Efektívne odstráni všetky záhyby a nerovnosti, a zároveň silou pary oblečenie dokonale vydezinfikuje. Už teda nemusíte tráviť večery žehlením alebo sa stresovať s vyberaním žehliacej dosky a žehličky ráno tesne pred odchodom. A nemusíte sa báť ani náročnejších materiálov.

Samožehliaca skriňa Tefal Care For You sa o všetko oblečenie postará za vás a vy sa tak môžete venovať dôležitejším veciam. Tefal Care For You (YT3040) využíva prirodzenú silu pary na vyžehlenie a hĺbkovú dezinfekciu a zároveň vašu bielizeň dokonale vysuší. Objavte zážitok, pri ktorom nebudete musieť prakticky pohnúť prstom. Stačí oblečenie vložiť alebo zavesiť do Tefal Care For You (až 4 kusy naraz), samožehliacu skriňu uzavrieť a spustiť program. Voľný čas potom môžete využiť napríklad na prípravu pred odchodom, na raňajky alebo na leňošenie so svojimi najmilšími!

Odporúčaná cena je 799 eur

Iba za 10 minút Tefal Care For You efektívne odstráni všetky nedostatky zo všetkých druhov látok, vrátane hodvábu alebo vlny. Mocná para oblečenia tiež osvieži a odstráni trvalé pachy, ako sú napríklad dym alebo aróma po vyprážaní. A to aj z odevov, ktoré sú náročné na bežné pranie! Samožehliaca skriňa je pomocníkom aj pri návratoch domov – či už vašej ratolesti na prechádzke spadne hračka na zem, vrátite sa z dovolenky a budete chcieť vydezinfikovať batožinu – nie je nič jednoduchšie ako predmety vložiť do Tefal Care For You. Počas 40 minútového dezinfekčného cyklu zlikviduje až 99,99 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov a všetko bude hygienicky čisté. Samožehliaca skriňa je ideálna aj pre bytový textil – dôkladne vyčistí a krásne našuchorí vankúše a prikrývky, detské látkové hračky alebo aj pelech vášho maznáčika. Tefal Care For You je skutočne tichá a môžete ju používať kedykoľvek. Je vybavená štyrmi kolieskami, ktoré zaisťujú ľahkú mobilitu. Prepraviť ju kamkoľvek nie je problém. Navyše ide o dizajnový kúsok, ktorý môžete mať vystavený, a to aj keď ho práve nepoužívate.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 15 rokov – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.

Pridaj komentár