Žltý rad Kiss Me Argan je určený špeciálne pre suché a kučeravé vlasy. Vyživujúce zloženie hydratuje a regeneruje suché vlasy a pokožku hlavy.

Arganový olej dodá vlasom prirodzený lesk a zanecháva ich hebké na dotyk. Tento rad je tiež obohatený o vitamín E, ktorý pomáha opravovať poškodenie vlasov a zaceľuje rozštiepené končeky.

Rad v červenom balení The Berry Best je špeciálne navrhnutý pre potreby farbených vlasov. Tuhý šampón a kondicionér dodajú farbeným vlasom úžasnú žiarivosť a dokonalý lesk.

Produkty obsahujú malinový a brusnicový olej, ktoré sú zdrojom esenciálnych mastných kyselín a antioxidantov, ktoré sa starajú o farbené vlasy a podporujú žiarivosť farby.

Šampón a kondicionér vydrží približne 30 aplikácií. Produkt Foamie stačí namočiť pod tečúcou vodou a následne napeniť medzi dlaňami – ergonomický tvar uľahčí aplikáciu. Naneste na vlasy a opláchnite. Potom jednoducho zaveste za bavlnenú šnúrku a je hotovo!

Tuhé produkty Foamie neobsahujú žiadne plasty, mikroplasty ani mydlo. Pridajte sa preto do bezplastovej revolúcie spoločne s Foamie a vymeňte produkty v plastových fľašiach za voňavé ekologické syndety!

Pridaj komentár