Neverili by ste, čo dokážu dve osobité vône. Dokážu dve spriaznené duše vzájomne zblížiť, alebo dokonale fungujúci pár ešte viac posilniť. Práve takúto dvojicu vôní prináša v rámci predajného obdobia máj/jún 2020, obľúbená kozmetická spoločnosť AVON Cosmetics. Novinka Attraction One Fresh & Intense predstavuje jedinečnú dámsku a pánsku vôňu, ktoré bez seba nedokážu fungovať.

Attraction One Fresh & Intense sú dve silné vône, ktoré vás vzájomne prepoja a budú vás sprevádzať na vašej spoločnej ceste Siahnite po exkluzívnej novinke od spoločnosti AVON a vyšlite do okolia signál, že patríte k sebe.

Attraction One Fresh EDP

Objem: 50 ml, Bežná cena: 27,00 €

Výrazná a vzrušujúca. Dokonalá zmes lahodnej šťavnatej figy doplnená o základ akordu The One a cédrového dreva. Taká je dámska vôňa Attraction One Fresh určená pre ženy, ktoré obľubujú výrazné a intenzívne vône.

Attraction One Intense EDP

Objem: 50 ml, Bežná cena: 27,00 €

Hlboká a zmyselná. Prepája tóny špecifického kardamómu a špeciálneho akordu The One. Pánska vôňa je obohatená o aromatickú vôňu kávy, ktorá dodáva vôni nevšedné tóny. Je ideálna pre mužov, ktorí obľubujú podmanivé a príťažlivé vône.

Pridaj komentár