Ak ste sa rozhodli, že vo vašej domácnosti nastal čas na zmenu, poradíme vám ako ľahko a rýchlo premeniť svoj interiér v priebehu krátkej chvíle. Niekedy stačí vymaľovať steny na sviežu a sýtu farbu, zredukovať množstvo nábytku a nepotrebných vecí alebo vybrať pár zaujímavých dekorácií a doplnkov, ktoré vám pri premene pomôžu. Skvelou voľbou sú moderné obrazy na stenu. Poďme sa pozrieť na ich výber.

Obraz v drevenom ráme

Nevšedný akcent pomôže vytvoriť obraz vo výraznom drevenom ráme. Poslúži ako dominanta miestnosti a vytvorí hrejivú domácu atmosféru. Príjemné posedenie v obývačke, ktorá je zariadená moderne a útulne, bude vašou odmenou. Ak chcete interiér zariadiť jednoducho, ale zároveň štýlovo, dôraz treba klásť na kvalitu zariadenia. Originálne kožené stoličky sú napríklad kúskom, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad.

Kovový obraz

Veľmi moderným trendom sú aktuálne obrazy s povzbudivými citátmi a nápismi. Nabádajú k dobrej nálade a pozitívnemu prístupu k mysleniu a životu. Novinkou sú obrazy tlačené na kove, v hrúbke len 0,5 mm. Sú vyrobené pomocou najmodernejšej technológie, tlačené na plechovej doske, ich okraje sú zaoblené a ich aplikácia na stenu je veľmi jednoduchá pomocou priložených lepiacich magnetov. Na stene vyzerajú veľmi moderne, práve vďaka svojmu neobyčajnému vyhotoveniu.

Dekopanel

Milujete zvieratká? Potom je obraz s ich motívom pre vás tá správna voľba. Obraz s podobou vlka v divočine upúta pozornosť svojim vyhotovením na nevšednom dekopaneli. Motív na papieri tlačený vo vysokej kvalite je nanesený na drevenú dosku s hrúbkou 3 mm. Pozadie obrazu je orámované rámom o hrúbke 2 cm, ktorý oddeľuje obraz od steny. Dekopanel vám pomôže priniesť do interiéru originálnu atmosféru.

Maľovanie podľa čísel

Ak si chcete vyskúšať namaľovať svoj obraz s malou pomocou, vyskúšajte maľovanie podľa čísel. Dal by sa popísať ako maľovanka pre dospelých. Vopred predtlačené malé polia označené číslom farby sú už na plátne a čakajú len na vaše vymaľovanie. K obrazu je pribalený návod, dva štetce a všetky potrebné farby na vymaľovanie. Stačí už len zapojiť svoju zručnosť a fantáziu.

Veríme, že ste v článku našli inšpiráciu a nájdete chuť zariadiť si svoju domácnosť pomocou zaujímavého obrazu. Doprajte svojmu domovu dotyk umenia a vytvorte tak útulný priestor na bývanie a stretávanie sa s rodinou a priateľmi.

Pridaj komentár