Kefy Tangle Teezer dobyli celý svet a uľahčili rozčesávanie vlasov miliónom spokojných zákazníkov. Teraz značka prichádza s unikátnou novinkou, pre ešte jednoduchšie a bezbolestné rozčesávanie. Sú ňou spreje na rozčesávanie Tangle Teezer Detangling Sprays!

Tangle Teezer prináša na trh tri unikátne spreje, ktoré boli vyvinuté na základe špecifických potrieb detských, normálnych a kučeravých vlasov. Sú určené špeciálne na použitie s vašimi obľúbenými kefami na rozčesávanie vlasov Tangle Teezer. Spreje zabraňujú poletovaniu vlasov a ich krúteniu.

Uľahčujú rozčesávanie, takže vlasy sú poddajnejšie, hladšie a ich rozčesanie je oveľa jednoduchšie a bezbolestné. Nemusíte sa báť, nezaťažujú ani nelepia vlasy. Vlasy sú po použití hydratované, hebké, lesklé a príjemné na dotyk.

Sprej na rozčesávanie vlasov pre normálne vlasy Everyday Detangling Spray obsahuje pšeničný proteín a skvele uľahčí rozčesávanie jemných a normálnych vlasov. Pre kučeravé vlasy sa hodí Everyday Detangling Cream Spray s krémovou konzistenciou, ktorý obsahuje bambucké maslo.

Špeciálne pre deti je určený Everyday Detangling Spray for Kids so sviežou citrusovou vôňou, ktorý pôsobí ako prevencia statického náboja a je šetrný k detským vlasom.

Pre uľahčenie rozčesávania nastriekajte sprej na vlhké alebo suché vlasy a potom prečešte kefou Tangle Teezer.

Pridaj komentár