Ak hľadáte účinný spôsob na čistenie pleti a zároveň tým nechcete stráviť príliš veľa času, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť AVON Cosmetics prináša na trh novinku pleťovej starostlivosti, s ktorou čistenie pleti nemôže byť snáď už ani jednoduchšie.

Čistiaci gél, ktorý si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia december 2019 / január 2020, je určený na použitie do sprchy, pričom pleť nielen čistí, ale aj odličuje a pôsobí ako maska.

Čistiaci gél do sprchy Triple Action

Objem: 150 ml, Bežná cena: 6,70 €

AVON predstavuje novinku značky Nutra Effects v podobe čistiaceho gélu do sprchy 3 v 1. Vďaka prírodným ingredienciám čistí a odstraňuje nečistoty a maz, odličuje a jemne odstraňuje make-up a navyše pôsobí aj ako maska, čím vyživuje a hlboko hydratuje pleť.

Výrobok je obohatený o vitamín E, výťažok z morských rias a bambucké maslo. Je vhodný pre každú vekovú kategóriu a každý typ pleti.

Aby ste dosiahli pri čistení čo najlepší efekt, použite žinku na čistenie pleti 3 v 1.

Žinka na čistenie pleti 3 v 1

Veľkosť: 14 x 15 cm, Bežná cena: 7,90 €

Materiál: jemný flis, mikrovlákno a 100 % nylon

Žinka sa skladá z troch častí, ktoré sa odporúčajú používať nasledovne: drsná časť na exfoliáciu, stredne drsná časť na zapracovanie výrobkov na čistenie pleti, jemná časť na odstránenie výrobkov na čistenie pleti a masiek.

Pridaj komentár