Ceníte si pohodlie, máte radi pohodlné, mäkké oblečenie, no zároveň chcete vyzerať štýlovo? My tomu dokonale rozumieme, preto sme pre Vás pripravili zoznam dámskych teplákov, ktoré sú momentálne na vrchole a zabezpečia Vám rýchlu štylizáciu v súlade s najnovšími trendmi.

Dámska tepláková súprava – opäť na vrchole

Na jeseň a v zime, keď trávime viac času doma, dbáme najmä na pohodlné oblečenie. Vďaka pandémii a práci na diaľku ste určite znovu objavili výhody teplákových súprav. Nohavice doplnené mikinou sa stali pohodlným setom práve včas do práce a na večery strávené na gauči. Našťastie existuje toľko variantov teplákov, že si každá žena nájde to svoje.

FOTO: TRMK / Shutterstock.com

Stačí si vybrať dámske teplákové súpravy vo svojej obľúbenej farbe: od univerzálnej béžovej, nežnej ružovej alebo klasickej čiernej a garantujeme, že ich vynosíte takmer všade. Na víkendový výlet, do kina, na prechádzku alebo do posilňovne: vždy pohodlné a štýlové! A ak hľadáte niečo viac glamour, vyberte si dámsku súpravu z jemného velúru. Módne a veľmi príjemné na dotyk.

Dámske tepláky s výrezom

Môžu byť dámske tepláky sexi? Ukazuje sa, že áno! Vrecovité nevzhľadné súpravy sú minulosťou a ustupujú farebným štýlovým súpravám, v ktorých môžete bez hanby vyraziť na prechádzku alebo na výlet.

Jedným z najzaujímavejších modelov je dámska súprava, ktorá má na chrbte krásny rozparok odhaľujúci chrbát. Celá súprava je mierne priliehavá a lemy na členkoch a zápästiach držia tvar teplákovej súpravy. Šortky zaväzované v páse pekne zvýrazňujú zadoček, vďaka čomu je takýto set vhodný nielen do fitka.

Krátka dámska súprava

Crop topy a krátke tričká naskočili do trendov pred pár sezónami a stále sú na vrchole. Dámske teplákové súpravy: súprava s dlhými nohavicami a krátkou mikinou síce nie je tým najlepším riešením na chladné dni, ale keď sa oteplí, môžete takúto súpravu nosiť aj každý deň, ak chcete!

Dámske teplákové súpravy s krátkou mikinou zvýrazňujúcou bruško si vyžadujú špeciálnu postavu. Vyrysované bruško v nich bude vyzerať úžasne! Vybrať si môžete krátku mikinu s kapucňou alebo bez nej a čo sa týka nohavíc, v súprave sú tie s klasickým pásom alebo mierne vyvýšené. Vyberte si svoj obľúbený model a užite si svoj outfit.

Komplet dámskej teplákovej súpravy s pánskou

Skutočným hitom sú aj dámske teplákové súpravy s pánskou teplákovou súpravou. S takouto kombináciou sa budete vždy k sebe hodiť. Ide o ideálny set na víkend, aj keď ho plánujete stráviť na gauči. Dámska tepláková súprava v kombinácii s pánskou teplákovou súpravou na prvý pohľad každému prezradí, že ste jeden pre druhého stvorení.

Nahliadnite do predajne Ozonee a vyberte si dámske teplákové súpravy, ktoré sa Vám páčia najviac. V našej ponuke určite nájdete model, ktorý splní Vaše očakávania. A za priateľskú cenu!

Pridaj komentár