Muži majú radi voľnosť. Azda aj preto je najobľúbenejším kusom pánskeho šatníka tričko. A nie je to len tak hocijaký odev. Tričko totiž dotvára náš vzhľad. Na jeho výbere si preto treba dať záležať. Je jednoduché, ľahko ho možno kombinovať s inými doplnkami a materiálmi a radí sa k najľahším materiálom, ktoré tvoria náš celkový outfit, takže o jeho pohodlnosti niet pochýb.

Tričko nie je len bežný kus odevu! Ktoré strihy sú dnes v kurze?

Pánske tričká s okrúhlym výstrihom

Sú moderné, dobre v nich vyzeráme a nosia sa naozaj príjemne. Pánske tričká s okrúhlym výstrihom dobre vyniknú v každej farbe či strihu. Moderným trendom sú pánske tričká s potlačou, s rôznymi nápismi a vzormi. Veľmi pekne vyzerajú aj jednoduchšie dvojfarebné tričká.

Moderným prvkom pri tomto kúsku odevu je tiež náprsné vrecko alebo zaujímavá nášivka. Zaujmú vás ale viac farby na tričku? To je len dobre! Nebojte sa ich. Klasickými pánskymi farbami už dávno nie sú len modrá, čierna, šedá a zelená. Pánske tričká s pestrofarebným vzorom sú dnes módnym hitom. Štýlové je tiež tričko s pestrým maskáčovým vzorom. Do popredia sa tiež dostávajú rôzne abstraktné viacfarebné vzory.

„Véčkový“ výstrih z vás urobí chlapa

Módnym trendom v pánskych tričkách sa stali modely s miernym výstrihom okolo krku do tvaru V. Takýto výstrih pôsobí veľmi štýlovo aj na jednofarebnom tričku. Či už siahnete po zúženom slim fit alebo klasickom strihu, vynikne vďaka nemu vaša postava a v prvom rade hrudník.

K takémuto tričku pekne zapasujú rifle alebo krátke nohavice v letnom období. A samozrejme, nesmú chýbať ani kvalitné topánky. Ak máte radi extravagantné kúsky, iste neobíďte asymetrické tričko alebo efekte potrhané pánske tričko. Z módy stále nevyšli ani tričká s kapucňou. Univerzálnosť tohto kúsku odevu je veľká, o čom sa môžete veľmi rýchlo presvedčiť najbližším nákupom.

Na kvalite záleží aj pri pánskom tričku

Tričko je oblečením do každého počasia. Preto by pri jeho výbere mala rozhodovať aj kvalita. V teplejších obdobiach si vystačíte s tričkom s krátkym rukávom, prípade mikinou. V chladnejšom počasí ho oblečiete pod sveter či bundu.

Na výber máte mnoho rôznych vzorov s krátkym aj dlhým rukávom. Vyberajte si však kvalitné bavlnené tričká. Sú vzdušné a výborne sajú pot. Veľmi jednoducho a dobre sa prispôsobia vášmu telu svojím strihom aj látkou, takže s ich nosením nebudete mať naozaj žiadny problém. Stačí vyskúšať a vyberať ten správny model, napr. aj na Budchlap.sk.

Pridaj komentár