Jedna z najočakávanejších módnych show tohtoročného Fashion Weeku v Miláne, kolekcia Dolce & Gabbana jeseň/zima 2017, zachvátila svojimi TOP momentmi celý internet hneď po jej skončení. Talianske kreatívne duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvorili na prehliadkovom móle mix významných osobností, celebrít a hviezd sociálnych médií. Z najvýznamnejších môžeme spomenúť Aimee Song, Madison Beer, Anais Gallagher, Luka Sabbat, Delilah Belle Hamlin, Rafferty Law, Sofia Richie, Amanda a Jason Harvey, Dylan Lee, Alexandra a Ella Richards či Corinne Foxx, ktorí sekundovali svetovým topmodelkám.

Tieto tričká spustili hotové šialenstvo! Dolce & Gabbana predstavili svoju najnovšiu kolekciu!

Viete, ktoré obľúbené topmodelky Dolceho a Gabbanu sa na prehliadkovom móle objavili? Spomeňme napr. Lucky Blue Smith, Bianca Balti či Alice a Charlotte Dellal. Okrem krásnych žien sa na móle predviedli nielen muži, ale aj deti a psy, ktorí spoločne vytvorili neskutočný súdržný prvok v podobe harmonických párov.

Hotové šialenstvo spustila série tričiek s tvárou popovej hviezdy Justina Biebera. Táto séria je v podstate predurčená, aby sa stala obrovským hitom pre módnu značku Dolce & Gabbana, rovnako ako aj pre samotného speváka.

Kolekcia okrem jedinečných úletov obsahuje aj typické a klasické prvky módneho domu Dolce & Gabbana, či už štýlové bundy, teplé kožúšky alebo na mieru vyrobené pláštenky a kabáty.

Nezabúdajme tiež na ikonické D&G mini šaty a dlhé večerné róby. Z doplnkov vám dávame do pozornosti neuveriteľné množstvo rôznorodej obuvi, vrátane tenisiek a sandálov a taktiež coolové peňaženky a tašky.

Prinášame vám kompletný prehľad modelov z najnovšej kolekcie jeseň/zima 2017 od talianskej módnej značky Dolce & Gabbana tak, ako boli slávnostne odprezentované na prehliadkovom móle Milánskeho Fashion Weeku nielen vo fotografickom spracovaní, ale aj formou videozáznamu kompletnej módnej show.

Pridaj komentár