Milujete svoju polovičku a chcete to ukázať svetu? V tom prípade pravdepodobne oceníte tričká pre páry. To je totiž jeden z najroztomilejších spôsobov, ako niekomu ukázať, že vám na ňom záleží. Ale nielen to, tieto tričká vám pomôžu vytvoriť naozaj skvelé outfity za ktorými sa otočí každý bez ohľadu na to, či nakupujete v centre mesta, máte rande alebo vyrážate na rodinnú oslavu.

Tričká pre páry – originálna móda pre dvoch

Párové tričká dodajú vzťahu trochu romantiky!

Najjednoduchší spôsob ako sa s vašim partnerom zladiť, sú tričká pre páry. Najviditeľnejšou voľbou je notoricky známe duo kráľa a kráľovnej. Možno tieto tričká už majú vaši známi, alebo ste ich videli na Instagrame, v každom prípade, na tomto klasickom a jednoduchom dizajne je niečo naozaj štýlové.  Asi preto je taký obľúbený. Nemyslite si však, že tento trend obliekania je nudný. Vyskúšať môžete naozaj obrovské množstvo rôznych potlačí. Pokiaľ ide o zladenie párových tričiek, existuje doslova nekonečné množstvo možností. Môžete si vybrať jedno z tých hlúpych, ale báječných frázových tričiek, ako sú šípky s nápisom „Jeho“ a „Jej“, alebo frázu „Mám všetko, čo  potrebujem“ a „Som to všetko“.

FOTO: trickovy.sk

Rovnako milé sú aj originálne párové tričká s motívom zo Star Wars alebo so Spidermanom, kde on má tričko so superhrdinom, ktorý sieť vrhá, a ona zase na tričku sieť zachytáva. Nielenže je to rozkošné, ale je to skvelé aj pre páry, ktoré nemajú v živote dosť Marvelu. Tieto tričká dnes nájdete na internete takmer v každom obchode, ktorý sa venuje tvorbe grafických tričiek. Pokiaľ ale chcete originálny dizajn a kvalitu, ktorá vydrží viac ako dve prania, stavte na kvalitných predajcov, ako je napríklad e-shop Tričkový.sk.

Zlaďte sa za pomoci vzorov

Klasické párové tričká nie sú pre vás? V tom prípade stavte na klasické vzorované kúsky alebo tričká s nápismi, či potlačou, ktoré na seba síce priamo neodkazujú, ale rozhodne ladia. Tieto vtipné a roztomilé kúsky sú skvelým spôsobom, ako zostaviť štýlové ladiace outfity. Stavte napríklad na kockovaný duo set, ktorý je úplne ideálny na jeseň. Kockované tričká a džínsy sú rozkošnou kombináciou, ktorá rozhodne ukazuje svetu, že vy dvaja ste „spolu“. Ak chcete naozaj vyniknúť, neváhajte a prineste trochu života na párty s divoko zdobenými tričkami so zvieracími vzormi.

Farebné Mix & Match

Dizajn a vzory? Eh, chápeme, nie sú pre každého. Ak sa radšej držíte plných farieb a jednoduchého dizajnu, žiadny strach. Existuje veľa spôsobov, ako zostaviť zodpovedajúce oblečenie pre páry iba za pomoci farieb. Máte dve možnosti – buď sa môžete zladiť do rovnakého farebného odtieňa, alebo môžete vytvoriť schému farebných blokov s dopĺňajúcimi sa farbami. Vyskúšajte napríklad jednofarebné tričká a rôzne sfarbené tepláky. Tieto outfity sú momentálne veľmi populárne.

V jednoduchosti je krása

Ak sa chcete zladiť s vašim partnerom, nemusíte sa nutne zhodovať od hlavy po päty. Niekedy je lepšie robiť veci jednoducho. Tričká, čiapky, náramky, alebo dokonca hrnčeky sú ideálnym spôsobom. Zvoľte jemné a citlivé frázy alebo vyjadrenia, ako napríklad dátum, kedy ste sa spoznali vyšitý na kúsku oblečenia v rímskych čísliciach. Vďaka tomu získate vzhľad, ktorý nie je prvoplánový, no tiež dizajn, ktorý je vám blízky, a s ktorým sa obaja dokážete stotožniť.

Pridaj komentár