Sú tomu už dva roky, čo komédia Špindl prilákala do českých a slovenských kín takmer 400 000 divákov. Tento úspech nenechal na seba dlho čakať, aby si priaznivci kvalitnej zimnej komédie ešte viac užili očakávané pokračovanie.

Film, ktorý prináša nové príbehy z obľúbeného lyžiarskeho strediska, bol uvedený do distribúcie ako jeden z prvých filmov v roku 2020. Ste aj vy medzi prvými, ktorí si už túto filmovú snímku vychutnali?

Špindl 2 prináša osudy troch úplne odlišných žien, ktoré ale majú predsa len niečo spoločné. Jednou z nich je úspešná lekárka Silvia, ktorá má pocit, že konečne našla recept na šťastný vzťah. Napriek tomu, že Renáta – manželka známeho spisovateľa –dodáva ženám v okolí silu na lepší život, v tom jej však čosi dôležité chýba.

Tanečnica a herečka Eliška zasa stojí na začiatku dobre rozbehnutej kariéry, no vo vzťahu jej to ide dolu vodou. Všetky tri životné cesty sa pretnú a problémy vyriešia práve v zasneženom Špindli, kilometre od domova, kde je zima očisťujúca a chlapi z horskej služby pripravení pomôcť a to s čímkoľvek sa bude dať!

Pod režisérskou taktovkou Radka Balaša sa v hlavných úlohách predstaví Kateřina Kaira Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Hana Vagnerová, Radim Fiala, Filip Blažek, Oldřich Navrátil a mnohí ďalší.

Českú komédiu Špindl 2 prináša od 2. januára 2020 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Pridaj komentár