Trendy jesene 2015 – Buďte originálne a nebojte sa kombinovať

282
Trendy jesene 2015 – Buďte originálne a nebojte sa kombinovať 5

Rok čo rok dizajnéri čelia väčším možnostiam v oblasti módy ako kedykoľvek predtým. Túto jeseň sa riaditeľ Gucci, Alessandro Michele a návrhár John Galliano z módneho domu Maison Margiela rozhodli skrížiť farby a výtlačky. Riadili sa heslom, pokombinovať niečo z jednej látky a štýlu, niečo z iného. Na Fashion weeku sa modelky predviedli od hlavy po päty v čiernom. Za týmito návrhmi stojí Alexander Wang, ktorý má v obľube používať čierne textílie. Pozrite si spolu s nami najnovšie trendy jesene 2015.

 

Trendy jesene 2015 – Buďte originálne a nebojte sa kombinovať

trendy_jesene_2015_mmagazin1

Obľúbeným štýlom na mólach sa stal aj „Boho“ štýl. Častokrát je prirovnávaný k štýlu „ako zo smetiska“. Amerika hlása: ak chcete byť cool, noste vrstvené oblečenie nadmerných veľkostí a voľné sukne pod kolená. Tento štýl je celý o odvahe. Musíte miešať štýly a doplnky, ktoré sú nekombinovateľné. Spájať oblečenie návrhárov s nekonvenčnými kúskami, retro oblečenie s originálnymi doplnkami z malých butikov a potom pripojiť trochu osobitosti. Stačí trochu fantázie, vyťahané a otrhané kašmírové svetre, obrovské slnečné okuliare a ošúchané kovbojské čižmy. O pohľady na uliciach nebudete mať núdzu.

Lanvin – Dries Van Noten – Chloé

trendy_jesene_2015_mmagazin2

Ďalším heslom jesene je: ukážte nohy! Áčkové sukne sú hitom jesennej sezóny. Či sa ich rozhodnete doplniť rolákom alebo blúzkou je len na vás.

trendy_jesene_2015_mmagazin3

Pri týchto módnych tipoch sa môže Vám môže zdať, že minimalizmus je na ústupe. No, vždy sa nájdu zákazníci, ktorí ho budú preferovať. O chladných, nevýrazných kúskoch bez tlače či vzorov vedia aj návrhári Christophe Lemaire, Mary-Kate a Ashley Olsen. Šaty ako bábika s dávkou sexepílu majú v ponuke aj značky ako Prada, Fendi, Chanel, Valentino a ďalší.

Prada – Valentino – Chanel

trendy_jesene_2015_mmagazin4

[Sandra Mandáková/sandramandakova.blogspot.sk/style.com]

Pridaj komentár