Fotografia nám už od jej prvopočiatkov zvečňuje nezabudnuteľné okamihy našich životov. Medzi ne patria bez pochýb i svadobné dni, na ktoré sa spomína po celý život.

Návrat k tradícii a folklóru sa v súčasnosti hlási okrem mnohých ďalších sfér i v organizácia svadieb.

Pre tento typ svadieb je letná sezóna priam ideálna a to nielen z hľadiska možností pohodovejších outfitov či sviežeho make-upu, ale i svadobnej fotografie.

Ako vníma svadobné fotenie počas letnej sezóny samotná fotografka?

„Ako fotografka každoročne organizujem väčšie fotenie za účelom doplnenia portfólia, nakoľko je rôznorodosť požiadaviek na tento „veľký deň“ z roka na rok pestrejšia, čomu sa pri dnešnej – mimoriadne dynamickej dobe, nedá ani čudovať. Pri príprave svadobného fotenia sú detaily priam nevyhnutné. Pre tradičné fotenie s prvkami folklóru som si preto okrem starostlivého výberu modeliek prizvala aj zručnú hand-made výrobkyňu, profesionálnu vizážistku a talentovanú hairstylistku. Je totiž veľmi dôležité skĺbiť prvky moderného štýlu a národných tradícií. V prípade štýlovej letnej svadby môže byť tento editoriál skvelou inšpiráciou nielen pre budúce nevesty, ale aj družičky,“ prezradila o módnom projekte fotografka Zuzana Grebáčová.

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk

Fotografia: Zuzana Grebáčová

Šaty: Blonde Brunette

Make up:  Ivana Vernarcová & Lukáš Čákovský

Vlasový styling: Martina Halasová

Doplnky: Sabína Z. & Veronika Ropovíková

Modelky: Marika C., Nikky V.

Pridaj komentár