Každá z nás chcela byť niekedy princeznou či kráľovnou. Okrem krásnych šiat však na každej princeznej vyniká aj krásna koruna, ktorá je väčšinou zo zlata, diamantov a iných oslnivých drahokamov. Pod takouto korunou sa však nachádza skutočná korunka krásy, ktorou nie je nič iné, ako vlasy vyformované do doslova rozprávkových účesov. Nemusíte zúfať, pokiaľ nemáte doma korunu zo zlata – unikátne vlasy má totiž každá z nás dané od prírody a práve tie sú skutočným pokladom!

Toto je TOP 12 skvelých účesov pre ženy každom veku! Našli ste medzi nimi svoj vysnívaný?

Myslíme si a určite nám dáte za pravdu, že práve naše prirodzené vlasy sú tou najkrajšou korunou akú môžeme na sebe mať. Vlasy sú však veľmi individuálnym prvkom každej z nás. Niektoré ženy majú krásne dlhé hrivy už od škôlky, iné sa trápia s riedkymi vlasmi, niektoré sa ráno zobudia a musia si ich vyžehliť, druhé zasa nakulmovať. Dlhé, krátke, vlnité, rovné, husté, riedke, kučeravé alebo rovné, … korún krásy je skutočne mnoho.

Dosiahnuť požadovanú dĺžku vlasov je pre niektoré z nás doslovným bludiskom. Veď to poznáte – končeky sa vám rozštiepia, musíte si ich dať ostrihať, no stále pri tom chcete mať aj naďalej dlhé vlasy. Dnes vám ukážeme, ako vyjsť z tohto pomyselného vlasového bludiska! Prinášame vám preto pohľad na inšpirujúce účesy ktoré dokazujú, že aj kratšie vlasy vyzerajú skvelo v každom veku. Inšpirujete sa aj vy ešte dnes!

20 rokov

Sladkých 20 rokov je ideálny vek pre experimentovanie s vašim účesom. Život je zmena, no nie? Je to jednoducho ten správny čas pre hľadanie svojho nenapodobiteľného štýlu. Asymetrické účesy, rôzne dĺžky alebo neobvyklé farby na vlasy. V tomto smere jasné bliká zelená. Pre mladé dievčatá je štýl vlasov a jeho výber neobmedzený.

30 rokov

Účesy pre ženy v tridsiatich rokoch by mali byť jednoduchého štýlu a tiež starostlivosť o ne by mala byť nenáročná. V tomto veku je lepšie vzdať sa výraznejších farieb.

Ženy s jemnými črtami tváre by sa mali rozhodnúť pre kratšie chlapčenské účesy. Husté a dobre upravené vlasy sa môžu nechať o niečo dlhšie.

Stylisti veľmi často radia ženám, aby svoj účes menili postupne a bez nejakých drastických zmien.

40 rokov

Ženy po štyridsiatke sa prirodzene snažia vyzerať mladšie. Aby to bolo možné, výber správneho účesu je rozhodujúci.

Preto odporúčame rozhodnúť sa pre účes, ktorý si vyžaduje minimálny styling. Zložité vlasové kreácie môžu iba pridať niekoľko nechcených rokov navyše.

Najlepším riešením je prejsť na účesy s ľahkým nádychom až nenútenosťou.

50 rokov

Rada od stylistov? Odosobnite sa od veľmi dlhých, ale aj veľmi krátkych účesov. Pokiaľ chcete dosiahnuť objem vlasov, určite zvoľte vzdušné vlny.

Treba sa však vyhnúť jednofarebnému sfarbeniu vlasov a staviť skôr na niekoľko rôznych odtieňov.

Stredne dlhé vlasy by mali byť upravené do jemných vĺn, zatiaľ čo kratšie účesy by mali mať nádych neupravených vĺn.

Pridaj komentár