Topmodelka Michaela Kocianová v kampani pre Mohito jar/leto 2015

351
Topmodelka Michaela Kocianová v kampani pre Mohito jar/leto 2015 6

Inšpiráciou pre kolekciu Mohito jar/leto 2015 sú výrazné kontrasty farieb a vzory od jedného z najvýznamnejších amerických maliarov 20. storočia – Jasona Pollocka. Dizajnéri značky si dali veľmi záležať na najdôležitejších trendoch a hlavne na tom, že žena je pre značku Mohito vždy na prvom mieste. Kampaň pre sezónu jar/leto 2015 nafotila slovenská topmodelka Michaela Kocianová na ostrove Fuerteventura. Mohito si i v sezóne jar/leto 15 zakladá na veľmi ženských strihoch: ceruzkové sukne s výraznými zipsami, priliehavé šortky, ktoré zvýraznia krásu nôh a rovnako priliehavé topy. Výborne sú v kolekcii kombinované športové a trendy prvky.

Michaela Kocianová v kampani pre Mohito jar/leto 2015

michaela_kocianova_mohitoSS15_mmagazin1

Výsledkom je módny mix aký bolo možné vidieť aj na prehliadkach zvučných mien ako Versace a Alexander Wang. Look sezóny tvoria výrazné úpletové šaty, jemné trenčkoty a ďalšie kúsky, ktoré perfektne ladia s doplnkami. Tie najdôležitejšie sú slnečné okuliare. Vracajú sa retro plastové rámy s viacfarebnými reflexnými sklíčkami.

michaela_kocianova_mohitoSS15_mmagazin2 michaela_kocianova_mohitoSS15_mmagazin3 michaela_kocianova_mohitoSS15_mmagazin4 michaela_kocianova_mohitoSS15_mmagazin5[manekynka.sk]

Pridaj komentár