TOP 10 najsexi mužských modelov všetkých čias

1229
TOP 10 najsexi mužských modelov všetkých čias 11

V septembri 2014 priniesla titulná stránka Vogue nostalgiu, ktorá nám ukázala známe modelky, ktoré už rokmi získali svoju „značku“. „Supers“ medzi ktoré patrí Karolína Kurkova, Hilary Rhodas a pravdepodobne „kráľovská“ trojica, ktorá je na vrchole : Naomi, Linda, Christy, toto sú mená, ktoré už ani nepotrebujú, aby sme uvádzali priezviská. Ďalej tu máme slečnu Moss, brazílky ako Alessandra, Adriana, Gisele, no a v poslednej dobe sem patria aj Instagirls. Táto tendencia zoskupovať krásne ženy sa až tak nedotýka mužov, „muž supermodelka“ znie veľmi divne, no napriek tomu niet pochýb, že aj medzi krásavcami sa nájdu velikáni všetkých čias. Prinášame Vám prehľad TOP 10 najsexi a najväčších pánov catwalku a kráľov kampaní všetkých čias, ktorým aj v priebehu rokov nezmäkol jediný sval na bruchu a lícne kosti zostali tam, kde majú byť.

Tyson Beckford

top_10_najsexi_modelov_mmagazin1

Beckford narodený v Bronxe môže za svoj univerzálny vzhľad a štruktúru kostí poďakovať svojim jamajským, čínskym a africkým koreňom. Jeho osobnosť roky pútala mená ako Herb Ritts, Gucci, Tommy Hilfiger, Calvin Clein. Časopis People ho raz zaradil do svojho zoznamu 50 najkrajších ľudí sveta a práve tento krásavec je jeden z mála, ktorý úspešne prešiel do celebritydomu. Naša obľúbená póza Tysona? Jednoznačne portrét v „toxickom“ klipe Britney Spears.

David Gandy

top_10_najsexi_modelov_mmagazin2

David – Chalan od Dolce. Väčšinu času svojej modelingovej kariéry bol Gandy hviezdou Dolce & Gabbana kampaní, vrátane tých na vône. V kampani na „Light Blue“ predstavuje modela na lodi plaviaceho sa po elektrizujúcom azúrovom mori, ktorého farba zápasí s jeho očarujúcou farbou očí. Tento krásavec dokonca nafotil aj kalendár pre „svoju“ značku, fotografom bol Mariano Vivanco.

Brad Kroenig

top_10_najsexi_modelov_mmagazin3

Ak David je chalan od Dolce, Brad to má podobne s Chanel, alebo dobre, konkrétnejšie s Karlom. Brad začal svoju kariéru v roku 2002 s Abercrombie & Fitch, ešte v ten rok si ho uchmatli na natáčanie Fendi, ale Lagerfeld objavil Kroeniga v roku 2003. Zvyšok je história, aj to, ako mnohokrát išiel po m=ole pre Chanel, vrátane toho, keď sa tam prešiel so svojím synom Hudsonom. Lagerfeld tiež napísal knihu o Bradovom vzostupe v priemysle s názvom, Premeny Američana.

John Kortajarena

top_10_najsexi_modelov_mmagazin4

Tento krásavec debutoval v roku 2004 v Miláne pre Emporio Armani a v Paríži pre Johna Galliana. Tento chlap má najbližšie k tomu byť sex symbolom, dôkazom toho sú aj kampane pre Guess a Toma Forda.

Sean O´Pry

top_10_najsexi_modelov_mmagazin5

Tento chlapec odvedľa s mačacím výzorom, ktorý dokáže predviesť 10 z 10 vzhľadov sa objavil v reklamách od Giorgia Armaniho po Bottega Veneta a predvádzal od Yves Saint Laurenta po Dsquared2. V roku 2009 označený ako najúspešnejší mužský model na svete v magazíne Forbes.

Marcus Schenkenberg

top_10_najsexi_modelov_mmagazin6

Schenkenberg bol prvý krát objavený ako korčuľoval vo Venice Beach. Tento osudový deň ho zaviedol až k tomu, že sa stal kultovou, väčšinou polonahou tvárou kampane Calvin Klein na začiatku 90-tich rokov. Týmto začal svoju dlhú profi kariéru, s catwalkom pre Versace a randením s Pamelou Andersen a Jessicou Simpson, ktoré ho dostali do povedomia viac ako jeho práca modela.

Mathias Lauridsen

top_10_najsexi_modelov_mmagazin7

Tento dánsky model s unikátnymi vlastnosťami prenikol do modelingu v roku 2004 ako tvár Dior Homme. Tento malý prevrat v jeho živote spôsobil také šialenstvo, že odvtedy pracoval snáď pre všetkých velikánov od Lacoste, cez Salvatore Ferragamo až po Givenchy.

Mark Vanderloo

top_10_najsexi_modelov_mmagazin8

OK, popri slávnom behu k vrcholu, kde kampane pre Hugo Boss tvoria väčšinu, existuje iba jediná vec, ktorú potrebujete vedieť o Markovi Vanderloovi : Zoolander, komédia, v hlavnej úlohe s Benom Stillerom o veľmi vážnom mužskom modelingu je údajne prekrútené Markovo priezvisko. Hovorte o ňom prosím s úctou.

Noah Mills

top_10_najsexi_modelov_mmagazin9

Noahova kariéra bola zahájená prehliadkami pre Yves Saint Laurent a Gucci. Od tej doby je hviezdou kampaní D&G, Bottega Veneta a Tommy Hilfiger a stále získava prácu, aj o desať rokov neskôr.

Evandro Soldati

top_10_najsexi_modelov_mmagazin10

Nie sme prekvapení, že Evandro Soldati, pochádzajúci z brazílskeho baníckeho mesta, ktoré je charakteristické svojimi lícnymi kosťami by po tom všetkom mohol ťažiť diamanty. Náš obľúbený vzhľad Soldatiho ( Louis Vuitton kampane nevynímajúc) sa musel prezentovať aj vo videoklipe Lady Gaga „ Alejandro“, ktoré režíroval Steven Klein.

[Veronika/vogue.com]

Pridaj komentár