Kalendár nám hovorí, že je už jar. Naše termostaty hovoria LOL. Mnohí z nás by si tieto dni želali prejsť do zimného spánku, kým „Matka príroda“ nedá počasie na správnu mieru. Musíte nám dať za pravdu, že náhle zmeny počasia, ktoré tieto dni zažívame, nesmierne unavujú každý organizmus. Vzhľadom k tomu, že každý nový deň so sebou prináša novú sezónu, naša najlepšia rada do bláznivého počasia, ktoré tieto dni prežívame, je pravidelne sledovať predpoveď počasia a vrstviť, vrstviť a vrstviť!

TOP 10 Instagramových lookov, ktoré dokonale kopírujú toto bláznivé počasie!

Hore biznis, dole party. Pokiaľ sa farebne zladíte, nikto nebude spochybňovať kombináciu tenkej skladanej sukne s hrubou pleteninou

Výbuchy farieb, šatka na krku a mix hravých vzorov vám pomôže vytvoriť si náskok na bláznivé jarné počasie

Vytvorte si kombináciu dvoch vrstiev s dlhým rukávom. Ako spodnú vrstvu si oblečte rolák, ktorý v prípade oteplenia zhodíte. Ako vrchnú vrstvu zvoľte voľnejšiu košeľu, ktorá v prípade chladnejšieho počasia poslúži na roláku ako kabátik a v prípade oteplenia vám vytvorí pohodový look.

Pokojne aplikujte štýl ako z módnych kolekcií jeseň 2017. Zvoľte karmínovú a červeno-hnedú farbu ako neutrálnu, ktorú následne oživíte zemitými odtieňmi, ako v tomto prípade kvetovaným sakom.

Aktuálnym trendom pre bláznivé počasie je obliecť si šaty cez nohavice – táto kombinácia sa stane vašim najlepším priateľom pre tento typu počasia. V prípade, že bude počasie neisté, pokojne pridajte do kombinácie aj pastelový pulóvrik.

Sukňa s vysokým rozparkom a vysoké stehenné čižmy (ideálne, aby boli oboje v rovnakej, napr. lesklej kombinácii). Túto kombináciu rozbite pohodovou vintage mikinou.

Ak je počasie bláznivé, prečo by ste nemohli zvoliť bláznivý look aj vy? Vrch ako z úteku z ostrova v kombinácii s nohavicami s vianočnou atmosférou. Pridajte textúrové topánky s podpätkami. Prečo nie?

Ak sa bez saka nepohnete ani na krok, perfektnou voľbou je kakaovo hnedé semišové sako. K tomu biely vrch s vyblednutými džínsami a perfektný look 70. rokov je na svete!

Topánky s vysokou platformou a dlhá zamatová „prachovka“, vás udržia počas krízy „Matky Prírody“ v pohode

Praktická Oversizová pletenina nič nepokazí!

Pridaj komentár