Po výnimočnej filmovej udalosti, akou bol Spider-Man: Bez domova, prichádza Sony Pictures Entertainment s ďalšou veľkolepou snímkou plnou vzrušujúcich momentov, v ktorej sa hlavnej úlohy zhostil Tom Holland. Uncharted je filmové spracovanie jednej z najúspešnejších herných sérií v histórii. 

Príbeh filmu nám odhalí pôvod a začiatky legendárneho lovca pokladov Nathana Drakea a jeho ostrieľaného mentora a kumpána Victora „Sully“ Sullivana. Nový a svieži príbeh si tak užijú nielen diváci, ale aj verní fanúšikovia hier.

Prvé ohlasy a testovacie premietania hovoria o akčnom a dobrodružnom filme plnom zaujímavých dejových zvratov a skvelého humoru. 

So snímkou sa opakovane skloňujú prirovnania s filmami Jumanji, ktoré sa stali v povedomí ľudí ekvivalentom vynikajúcej zábavy, dychberúcej akcie a pútavého dobrodružstva.

Máme sa rozhodne na čo tešiť! Film Uncharted bude uvedený exkluzívne iba v kinách a v prémiových formátoch ako IMAX, Superscreen a 4DX.

Ostrieľaný lovec pokladov Victor “Sully” Sullivan naverbuje rafinovaného Nathana Drakea, aby mu pomohol získať bohatstvo nahromadené Ferdinandom Magellanom, ktoré bolo posledných 500 rokov stratené.

Z na oko „jednoduchej“ lúpeže, sa rýchlo stane napínavá naháňačka za pokladom naprieč celým svetom, skôr než sa k nemu dostane neľútostný Santiago Moncada, ktorý je presvedčený o tom, že práve on a jeho rod sú právoplatnými dedičmi.

Ak Nate a Sully dokážu rozlúštiť všetky tajomstvá, vyriešia tak jednu z najväčších záhad histórie, nájdu bohatstvo hodné piatich miliárd a s nimi možno aj Natovho nezvestného brata … avšak, iba ak sa naučia spolupracovať.

Dobrodružnú snímku Uncharted prináša od 17. februára 2022 na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár